‘Do të hetohet të gjitha dëshmitë e mbledhura për kriminalitetin’, ja njoftimi i Prokurorisë Publike të Maqedonisë së Veriut
08/09/2019 23:00

Prokuroria Publike e Maqedonisë së Veriut njoftoi do t’i marrë përsipër rastet gjyqësore që ka ngritur dhe po procedon Prokuroria e Posaçme.

30 minuta ndjekje, arrestohet 30 vjeçari që vidhte makina luksoze
19/01 15:00
Shqiptarët e ardhur nga Irani / Si mbërritën qindra vjet më parë paraardhësit e tyre në Tiranë
19/01 13:33
“Dua të të bëj të lumtur”/ Emisioni i parë, dedikimin për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit
19/01 12:45
Rusi, festohet Epifania/ Besimtarët ortodoksë zhyten në ujërat e akullta
19/01 12:41
Edicioni Informativ, 19 Janar 2020, Ora 12:00
19/01 12:38
“Rruga e Serbisë kalon nga Kosova”/ Kongresmeni amerikan Eliot Engell: Duhet të njohë Pavarësinë
19/01 12:36
Ndihmat e shqiptarëve të Greqisë/ Mbërrijnë në Durrës për të prekurit nga tërmeti
19/01 12:31
Reshje dëbore dhe ngrica/ Bulqizë, probleme në qarkullimin. Disa fshatra pa energji
19/01 12:25
Kina në alarm, po përhapet virusi që vrau 800 persona
19/01 12:12
Operacioni sekret/ 20 oficerë të Antiterrorit, dëbojnë diplomatët spiunë të Iranit
19/01 12:07
Gjermani/ Panairi më i madh në botë ka ditën e fundit. Shqipëria u përfaqësua nga…
19/01 10:57
Atentati në Vlorë, njëri nga të plagosurit akoma në gjendje të rëndë
19/01 10:33
Pamje nga aksioni i forcave RENEA për kapjen e të rrezikshmit Xhevahir Jonuzi
19/01 10:17
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 18 Janar 2020
19/01 10:16
Fshatrat e panjohur shqiptare në zemër të Serbisë. Zyrtarisht nuk ekzistojnë – Gjurmë Shqiptare
19/01 10:16
Edicioni Informativ, 19 Janar 2020, Ora 00:00
19/01 02:39
Atentat sa del nga burgu, plagosen dy persona në Vlorë
19/01 02:38
Durrës/ Debate për riparimin e banesave të dëmtuara nga tërmeti, ndërhyn policia
19/01 02:37
Harry dhe Meghan kthejnë paratë, Pallati Mbretëror: Humbën titujt
19/01 02:36
Atentati me armë zjarri në Vlorë/ Gjendet e djegur makina e autorëve dhe arma në bagazh
18/01 20:55