Djali i Trump, drejt divorcit
16/03/2018 09:54

Donald Trump Jr. dhe bashkëshortja e tij, Vanesa, kanë nisur procedurat e divorcit.

Sot nis “The Voice Kids”
18/01 17:25
Dojna Mema e thotë për herë të parë: Kur më propozuan në fillim, u thashë JO!
18/01 17:24
Pas publikimit të këngës “S’ka dashni”, Keisi e thotë troç: Seldi është pak karagjoz dhe s’më linte të…
17/01 19:10
Antibiotiku i rrezikshëm, farmacistët janë lajmëruar që ta kufizojnë
17/01 17:16
Në shtëpinë tonë/ Receta e ditës dhe vlerat e saj ushqyese
17/01 14:24
Në shtëpinë tonë/ Lëkura në stinën e ftohtë, flet ekspertja e biokozmetikës
17/01 14:10
Wake Up/ Fjoralba Ponari: Ja si do të jetë “E Diella” ime
17/01 13:50
Wake Up/ Fjoralba Ponari: Jam në një lidhje, ja e vërteta e “aksidentit” tim
17/01 13:46
Wake Up/ Psikologia: Përqafimi në kurikulat e shkollës lufton bullizmin
17/01 13:41
Olsi i BB9 në një lidhje dashurie, ja si quhet vajza që e ka bërë për vete
16/01 18:24
Në shtëpinë tonë/ Një parukeri vetëm për fëmijë
16/01 12:07
Wake Up/ Sharr Braina: Unë s’jam Butrit Imeri, di të këndoj
16/01 11:52
Wake Up-Cover/ Klea këndon ” When I was your man” të Bruno Mars
15/01 12:05
Sfida e radhës së Stelës në “Në shtëpinë tonë” – Kick Box
15/01 11:09
Wake Up/ Klajdi Musabelliu: Pas këngës, pasioni im filmat vizatimor
14/01 13:04
Këngëtarja e talentuar e “The Voice Kids” rrëfen takimin emocionues me Demi Lovaton
11/01 17:49
Shumë shpejt pranë Edi Manushit, njihuni me analistin më të ri sportiv
11/01 17:24
Wake Up/ Samanta: Kam kohë për martesë edhe fisi ka hequr dorë
11/01 14:37
Wake Up/ Samanta, Kënga “Vonë” dhuratë për dike që kam shumë mall
11/01 14:34
Wake Up/ Samanta Karavella: Elinel, Eminem i Shqipërisë
11/01 14:30