Djali i Endri Priftit shumë shpejt me këngën e tij, por mos prisni serenatë!
21/10/2019 20:02

I ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, këngëtari i njohur korçar Endri Prifti foli për marrëdhënien me dy djemtë e tij, Simonin 19 vjeçar dhe Vasileoni 12 vjeç.

Ftesë në 5, Aktorja që mbeti pa shtëpi sjell në skenë ‘Çne single ti’, 18 Shkurt 2020, Pjesa 1
18/02 21:52
Ftese ne 5, Roza Lati,nga ish-i tek inati me ‘dembelet’ që presin nga burrat,18 Shkurt 2020, Pjesa 2
18/02 21:52
Ftesë në 5, Shkrihu së qeshuri me ‘Mbledhje e jashtëzakonshme në parlament’! 18 Shkurt 2020, Pjesa 3
18/02 20:23
Tërmeti e la pa shtëpi, preket aktorja e njohur: Kisha vetëm 3 muaj, e bleva me shumë mund!
18/02 18:38
“S’do më marrë malli për ty”, çfarë i tha ish i dashuri “boss” Rozës kur u ndanë
18/02 18:35
“Isha dehur keq, më zuri gjumi te shkallët”, moderatorja tregon situatën e sikletshme
18/02 18:27
Roza Lati: Nuk kam bërë botox, më akuzojnë kot!
18/02 18:26
“Ja kush ma bëri foton seksi në tualet”, këngëtarja zgjedh të përgjigjet
17/02 19:43
Ish-deputeti i Vetëvendosjes: I zhgënjyer nga politikanët, edhe nga Albin Kurti!
17/02 19:24
Ideatori i “NEW BORN”: Ja mesazhi i veshjes këtë vit!
17/02 19:23
Ftese ne 5, Vesa Smolica: Meshkujt paragjykojnë për pamjen, ja pse s’lidhem! 17 Shkurt 2020, Pjesa 1
17/02 19:04
Ftese ne 5, Kosova, 12 vjet shtet. Cili ishte mesazhi këtë vit i “New Born”? 17 Shkurt 2020, Pjesa 2
17/02 19:03
Ftese ne 5, Deborah Keçi gati për t’i rikthyer buzëqeshjen Durrësit, 17 Shkurt 2020, Pjesa 3
17/02 19:03
Ftese ne 5, A i dalloni dot? Silva&Stefi, nuse-vjehrrë apo shoqe të ngushta, 14 Shkurt 2020, Pjesa 1
14/02 18:48
Ftese ne 5, E “gjuajti” Gjuzi, Silvana Bushati qenka e martuar & me 2 fëmijë, 14 Shkurt 2020, Pjesa 2
14/02 18:47
Ftese ne 5, ‘Baby Spa Marin’, vendi ku bebet tuaja ndihen si në përralla, 14 Shkurt 2020, Pjesa 3
14/02 18:47
A e përdori Kujtim Gjuzi? Reagimi Silvanës me “ballkon të rrezikshëm” pasi zbuloi se kishte fëmijë!
14/02 18:38
Nuse e vjehrrë si dy pika uji: Nuk duam të na thonë motra, ne jemi…
14/02 18:37
Dashuri dhe trëndafila në “Ftesë në 5”. Ja kush i ka dërguar!
14/02 18:36
E “gjuajtën” në emision për gjoksin, ish-Missi plas bombën: Jam e martuar me dyfëmijë!
14/02 17:58