Dita e 29-të e protestës, Basha: Arta Marku po mbron Ramën
02/12/2018 23:00

Në ditën e 29-të të protestës së tyre, banorët e “Unazës së Re” janë mbështetur edhe këtë të diel nga kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, Ky i fundit tha se opozita, por edhe vetë ai personalisht do të vijojë të qëndrojë në krah të banorëve, që sipas tij kërkojnë me të drejtë anulimin e vendimit për prishjen e banesave nëse nuk kompensohen plotësisht.

Rama për zjarrin në shkollë: E turpshme, po bëjnë përpjekje të dëshpëruara
19/06 16:15
Lobimi/ Bashës i komunikohen akuzat: Po më përdorin si shpërqendrim; nuk kanë asnjë provë
19/06 15:49
Shkarkimi i Presidentit/ Meta do të thirret nga Komisioni parlamentare
19/06 15:37
Tensionet në KZAZ-të, Qeveria shkrin policitë bashkiake
19/06 15:28
“Lufta për KZAZ”/ Lëndohen tre punojës policie, të rendit dhe bashkisë Kamëz
19/06 15:16
Ndryshon Kodi Penal, 10 vjet mosdalje nga Shqipëria për krime zgjedhore
19/06 14:47
Lobimi/ Bashës i komunikohen akuzat: Po më përdorin si shpërqendrim; nuk kanë asnjë provë
19/06 11:41
Përfaqësuesit e PD-së djegin materialet zgjedhore në shkollë në Shkodër
19/06 05:51
Negociatat/ Rama dhe Basha replikojnë për vendimin
19/06 05:49
Negociatat/ Rama dhe Basha replikojnë për vendimin
19/06 05:38
Projektet e Tiranës, Veliaj lajmëron shndërimin e bulevardit
18/06 16:09
Ministri Lleshaj: Siguria e Bashës nuk është e kërcënuar
18/06 15:41
Shkarkimi i Metës, nis procedura/ Komisioni i Ligjeve do shqyrtojë kërkesën e socialistëve
18/06 15:39
Lëvizja e lirë/ Rama replikon me Metën: Shqetësohu për vizën që i ke vënë figurës së kreut të shtetit
18/06 15:34
Kundërshtitë në bashkitë e opozitës, reagon KQZ: Dekreti i Presidentit, inekzistent
18/06 15:32
Sulmohen KZAZ-të/ Në Tropojë, pushtohen nga militantët e PD. Tension edhe në Shkodër e Lezhë
18/06 15:13
Sërish tensione në Shkodër për KZAZ-të, Ademi: Policia po synon nxitjen e konfliktit dhe dhunës
18/06 11:53
Negociatat/ Nis sot takimi i Këshillit Evropian, pak shpresa për Shqipërinë
18/06 11:41
Policia merr në ruajte KZAZ-të edhe në bashkitë ku drejtojnë demokratët
18/06 01:24
Basha: Rama në pushtet nga krimi
18/06 01:13