Dhunohet barbarisht arbitri në Peqin
14/12/2019 17:05

Dhuna mbetet gangrena e futbollit shqiptar. Këtë radhë ajo është shfaqur në Peqin, në sfidën e javës së 11 të Kategorisë së Parë mes Shkumbinit dhe Dinamos, e mbyllur 1-1, ku ai që e ka pësuar ka qenë arbitri i kësaj sfide, Sokol Bebja.

Top News – Basha në Korçë / Do çlirojmë bizneset nga inspektorët
05/07 18:05
Top News – Rinis transporti publik/ Korriku pa abone për udhëtarët
05/07 17:15
Top News – ‘Rikthehet’ Antoneta/ Rezarvat për Lulzim dhe Anduel
05/07 16:32
Moti i keq, rradhë të gjata makinash në Llogora
05/07 15:16
Durrës/ Protokollet anti-covid-19 sfidohen hapur, pushuesit vërshojnë në plazh
05/07 15:09
Top News – 8 raste të reja në Berat/ Të prekur një mësuese e një efektiv
05/07 15:08
Aksident në aksin Rrogozhinë-Peqin, humb jetën një 50-vjeçar
05/07 14:38
Shiu largon pushuesit nga plazhi, radhë të gjata trafiku në Vlorë
05/07 14:33
Top News – I shpëtoi ‘ferrit’/ Alvin Berisha, pushime në Shqipëri
05/07 13:39
Kosova “zbarkon” në Shëngjin/ Plazh pa distancë në kohë Covid
05/07 13:08
Policia në kërkim të sektit/ Hetime për të zbuluar se kush ua “shpërlau” trurin viktimave
05/07 13:08
Ne kishën Norvegjeze në Përmet/ Flasin të njohurit e familjes Josifi
05/07 13:07
Pushime në kohë Covid/ Në Velipojë dyndje nga Kosova
05/07 13:07
Dy viktima, 74 raste/ 20 u shëruan. 89 të shtruar në spital
05/07 12:58
Muzeu i hebrenjve, vizitorë vendas/ “Solomon” në Berat, ulet numri i të huajve
05/07 12:53
Top News – Respektimi i karantinës/ Policia në shtëpitë e të prekurve
05/07 12:53
“100 mln euro në vit për fermerët”/ Premtimet e kreut të PD me fermerët në Pogradec
05/07 12:43
Top News – Humbin jetën 2 të moshuar/ 11 pacientë në gjendje të rëndë
05/07 12:38
Ekonomisti që u bë fermer/ Ferma eksperimentale në Patos
05/07 12:30
Top News – Alarmi i Konfindustrias/ Borxhi publik do shkojë 86% të PBB-së
05/07 12:20