Deputetët harrojnë zyrat. Të shtunave nuk shkojnë në pritje me zgjedhësit
12/01/2019 19:59

Pjesa dërrmuese e 140 deputetëve, si të mazhorancës, ashtu edhe të opozitës, kanë zyra të veçanta në zonat e tyre elektorale për të pritur zgjedhësit. E shtuna është dita kur ata duhet të hapin këto zyra, por nga një verifikim i thjeshtë në dy nga qarqet më të mëdha në vend, Shkodra dhe Vlora, deputetët që gjen në detyrë janë shumë pak.

Jo vetëm sa herë ka Kuvend! PD, protestë edhe pasditen e 13 prillit
23/03 22:32
PS shpall kandidatët. Rikonfirmim në Korçë e Vlorë, të rinj në Elbasan e Lezhë
23/03 19:11
Balla hap Kongresin e PS-së: Në zgjedhjet vendore, të marrim besimin e shumicës
23/03 11:47
Rama: Nuk jam i sëmurë; Kryeministri: Sëmundja, shpifje e kazanit
23/03 00:09
Nesër kongresi i PS; Do shpallet edhe rikandidimi i Veliajt për Tiranën
22/03 23:11
Zhvillimet në Tiranë, Rama e Basha flasin nga jashtë vendit
21/03 21:11
Tre deputetë të rinj; Dy “dezertime” tek PD dhe një tek LSI
21/03 20:26
Rudina Hajdari i sulmon të gjithë; “Në ditët në vazhdim, nisma ligjore për një qëllim madhor”
21/03 20:22
Demonstruesit ulen para Kuvendit
21/03 12:53
LIVE – Opozita rrethon Parlamentin
21/03 09:37
Kuvendit i shtohen tre deputetë nga listat e LSI
20/03 15:09
Korçë, kërcënohet Ligoraq Karamelo
19/03 23:07
Zgjedhjet/ PD-LSI nuk çojnë komisionerë
18/03 20:48
PS po zgjedh 61 kandidatët për kryebashkiak. Ja kush po diskutohet
18/03 20:44
PS, Kongres për zgjedhjet. Gjiknuri ngarkohet për Reformën Zgjedhore
18/03 14:47
Rama: Rrisim turizmin përmes restaurimit të shtëpive të vjetra
17/03 15:57
“Qeveria nuk preket”, Rama flet nga Berati, përshëndet me këngë nga Poliçani
17/03 13:53
Basha mbyll protestën: Ndërkombëtarët të dëgjojnë zërin e shqiptarëve
16/03 21:51
Rama: Qeveria nuk preket
16/03 21:14
Përse protestuan sot? Njerëzit tregojnë arsyet
16/03 15:22