Deputetë e ministra të pa shkollë, Top Story tregoi rastet e atyre që kanë gënjyer për arsimin
17/01/2019 19:54

Top Story, emisioni investigativo-politik në Top Channel ka sjellë mbrëmë në vëmendjen e publikut arsimin që kanë deputetët, ministrat dhe ish ministrat shqiptarë.

Kandidati i parë për kryeprokuror. Olsian Çela, njeriu që hetoi grabitjen e parë në Rinas u regjistrua në KLP
19/04 21:02
Në lupë grabitësit e bankave. Analizohen grupet kriminale të ngjashme me Rinasin. Deri tani ka vetëm të dyshuar
19/04 20:59
Ambasada Amerikane: Nxisim këdo që të regjistrohet në zgjedhjet lokale!
19/04 20:56
Ndryshojnë drejtoritë arsimore/ Shahini: Do të shpërndahen në të gjitha bashkitë e vendit
19/04 20:19
Edicioni Informativ, 19 Prill 2019, Ora 19:30
19/04 20:05
Dëmshpërblimet e luftës janë mbyllur. Krisafi: Greqia mund të hapë precedent me kërkesën ndaj Gjermanisë
19/04 20:02
Lajme WEB – Ora 19:00 – 19 Prill 2019
19/04 19:00
Meta kthen “vettingun” në polici: Nuk garanton standardet për pavarësi dhe paanshmëri
19/04 18:31
Peshku i rezervatit. Në vaskat e Karaburunit ku rritet koca dhe levreku
19/04 18:01
Mbetjet mes banesave/ Banorët te ish-enti i banesave: Është një vatër infeksionesh
19/04 17:39
“Engjëjt e Amerikës”. Vepra ngjitet në skenën ArTurbina nga regjisori Arben Kumbaro
19/04 16:40
Edicioni Informativ, 19 Prill 2019, Ora 15:00
19/04 15:58
Lajme WEB – Ora 16:00 – 19 Prill 2019 – Top Channel Albania – News – Lajme
19/04 15:55
Hipertensioni po vret shqiptarët
19/04 15:51
Cilësia e mësimdhënies, studentëve u dërgohet “Sondazhi Kombëtar”
19/04 15:22
Karta e Studentit, Rama: Shpërndahet brenda muajit tjetër
19/04 14:59
Facebook bllokon grupet e ekstremit të djathtë në Britani
19/04 14:58
Pa Koment – Shkatërrohet me eksploziv pallati 5-katësh në Poliçan
19/04 14:46
Pa Koment – Shkatërrohet me eksploziv pallati 5-katësh në Poliçan
19/04 13:10
Lajme WEB – Ora 13:00 – 19 Prill 2019
19/04 13:00