Del videoklipi i ri i Rita Orës, kënga që shkaktoi debate me LGBT
07/06/2018 09:00

“Girls” thyen kufijtë. “Dua vetëm të puth vajza” shkruhet nën rreshtat e tekstit të këngës më të fundit të Rita Orës, publikuar pak orë më parë, një bashkëpunim me shqiptaren tjetër Bebe Rexha, Cardi B dhe Charlie XCX, një projekt që ka ngritur edhe një stuhi komentesh, sidomos për vet Ritën.