Cikalleshi: Me Kosovën si vëllazërore, por do të japim maksimumin
27/05/2018 19:20

Kombëtarja shqiptare vijon përgatitjet për miqësoret me Kosovën dhe Ukrainën, dy ndeshje këto që vlerësohen në kampin kuqezi, gjë që e thekson edhe sulmuesi i rikthyer në kombëtare, Sokol Cikalleshi.