Certifikata mirënjohjeje për mjekët dhe infermierët vullnetarë
11/10/2018 14:40

Dy vjet nga krijimi i rrjetit të vullnetarëve nga Bashkia e Tiranës, atij i janë shtuar qindra të rinj, të cilët japin kontributin e tyre në organizimin dhe mbarëvatjen e shumë aktiviteteve sportive, kulturore, si Maratona e Tiranës, Tirana Art Fest apo ditët e pastrimit të qytetit.

Kuvend/ Rama: Kërkesat, gati t’i plotësojmë!
13/12 15:55
Pretenca për Rexhep Rrajën, prokuroria kërkon…
13/12 15:46
Masakra e pyjeve. Qytetarët denoncojnë prerjen e pemëve në Fushë-Arrëz
13/12 15:44
Rihapet tenderi i unazës. Loti i parë 20 milionë euro, kontrata u prish me DH Albania
13/12 15:38
OST nis procedurën për t’i sekuestruar 3,4 milionë euro të “DH Albania”
13/12 15:31
Protesta e studentëve nëpër rrethe
13/12 15:07
Mbaroi seanca, studentët zhvendosen para Kryeministrisë
13/12 15:03
Lleshaj: Nuk ka procedim për studentët
13/12 14:54
Mediet ndërkombëtare, jehonë protestës studentore në Shqipëri
13/12 14:16
Fier, protesta për mungesën e dëmshpërblimeve të shpronësimit
13/12 13:48
Rama i fton për dialog në Parlament, studentët: Janë pallavra qeverie!
13/12 13:43
Refuzuan dialogun, Rama-studentëve: Dobësi! Po mbani peng 8 kërkesat
13/12 13:34
Kuvend, nis seanca për kërkesat e studentëve
13/12 12:58
Studentët nëpër rrethe, Shkodra e Elbasani “mësyjnë” Tiranën
13/12 12:34
Problem me kondicionerin, tym te Ministria e Jashtme
13/12 12:21
Rama nga foltorja: Doktoresha e Shkencave do të mbetet me çizmen e LSI-së
13/12 12:16
Wake Up – UNICEF: Martesat zgjidhje nga halli…
13/12 11:58
Incidenti në Kuvend, Boçi i hedh ligjin e Arsimit të Lartë kryeministrit Rama
13/12 11:37
Marshimi i studentëve përmes bulevardit “Dëshmorët e Kombit” për të mbërritur para Kuvendit
13/12 10:43
Protesta e studentëve, në Shkodër mblidhen për të ardhur në Tiranë
13/12 10:40