Bursa për nëpunësit civilë, trajnim në vendet e BE për 15 kandidatë
14/02/2018 20:17

15 kandidatët fitues të projektit “Skema e Bursave për Nëpunësit e rinj Civilë”, projekt i financuar nga BE, nisin programin 4 mujor trajnimi në Francë, Luksemburg dhe Bruksel.

Nuk ka gaz për Shqipërinë, TAP nuk mund të shfrytëzohet për mungesë rrjeti
25/02 20:53
Mbërrin i ftohti dhe dëbora, nisin problemet në Kukës, Dibrës dhe Korçë
25/02 20:52
E moshuara në mes të ujit…
25/02 15:40
Jeta me tufën e bagëtive
25/02 15:38
Edhe Shtëpia e të Moshuarve përfshihet në mbjelljen e pemëve
25/02 15:37
Fshatrat e izoluar nga dëbora, banorët prej 10 ditësh të bllokuar
25/02 15:35
Arrestohet stomalogia e njohur. Dyshohet se ka përvetësuar 900 mijë euro përmes mashtrimit
25/02 15:34
“Veliera”, e bllokuar në gjykatë
25/02 13:09
Dëborë dhe stuhi në veri
25/02 12:41
Fluks vizitash te psikiatri, 30 pacientë në një ditë
24/02 15:22
Rehabilitimi i hekurudhës Tiranë-Durrës, punimet nisin në pranverë
24/02 15:20
Çamët në protestë: Transparencë për negociatat me Greqinë
24/02 15:10
Heqja e ndihmës ekonomike, Rama në Berat
24/02 15:07
Pa Koment – Trafik në Kavajë, mjetet 20 minuta në radhë
24/02 10:51
Makina shtyp kalimtarët, plagoset i mituri
24/02 09:13
Gjykata lë në burg “grabitësit” e Spillesë; biznesmeni Karkini, në kërkim
24/02 00:11
162 të prekur nga fruthi, MSH plan masash: Situata nën kontroll
23/02 15:47
Dosja për aksin Tiranë-Elbasan, dëshmon në Prokurori drejtori i ARRSH
23/02 15:42
Ushtria, gjysma e tokave pa tapi
23/02 15:34
Kërkesa e Prokurorisë shqiptare: Nazerin ta pyesin italianët
23/02 15:30