Burrat të varur nga celularët/ Statistikat, lënë pas gratë me 10% në përdorimin e internetit
26/06/2019 15:57

Diferencat gjinore vihen re së fundmi edhe në përdorimin e telefonit dhe internetit, ku sipas të dhënave të Institutit të Statistikave rezulton se burrat kryesojnë në përdorimin e teknologjisë

Taksat për të dypunësuarit, Tatimet bëjnë gati modelin e ri. Nis nga një janari
18/11 15:47
Radhë rraskapitëse në hipotekë në Vlorë/ Nuk regjistrohen pronat me vendim gjykate
18/11 15:38
Gjobë për flamurin kuq e zi/ Po festonte në Krajë, arrestohet e dënohet nga Mali i zi
18/11 15:32
Akuza të reja për Bajrat, Prokuroria do rëndojë pozitën e të arrestuarve të grupit
18/11 15:27
Tre të arrestuar, 35 patenta të pezulluara dhe 79 gjoba të vendosura vetëm gjatë fundjavës
18/11 14:53
Linjë ujore Pogradec-Ohër/ Trageti turistik nis lundrimet në pranverë
18/11 14:42
Gara për kryeprokuror, lista me kandidatët nuk është dorëzuar ende në Kuvend
18/11 12:59
Meta për gratë dhe fëmijët në Siri: Urgjent qendra rehabilitimi për të kthyerit
18/11 12:58
Rezistenca ndaj antibiotikëve, mjekët: Mos i përdorni në mënyrë abuzive
18/11 12:58
Propozimi në Gjirokastër/ Gjoba për ndotjen e përrenjve, për qyetarët që hedhin plehrat në ujë
18/11 12:13
Vidhet gjatë natës kisha e Shën Thanasit, merren 4 arka me para
18/11 12:10
Kamza/ Jetë mes plehrave, drejtim i ri, probleme të vjetra
18/11 12:06
Aksident në Tiranë/ Urbani përplas një këmbësor, në gjendje të rëndë
18/11 10:41
Java nisi me reshje shiu, ja kur pritet përmirësimi i motit
18/11 09:50
“Rama ik”/ “Protesta” e tifozëve në “Air Albania Stadium”
17/11 21:28
Shitje rekord biletash/ 45 milionë lekë. 100.000 mije kërkesa për 21.700 vende
17/11 20:58
Inagurohet stadiumi i ri/ Ceremonia në “Air Albania” para ndeshjes
17/11 20:58
Të jetosh duke qëndisur thasë, njihuni me gruan që fiton para duke punuar me grep e gjilpërë
17/11 20:53
Gati për ndeshjen Shqipëri-Francë, përgatitjet e fundit në stadiumin e ri Air Albania
17/11 20:46
Atmosfera në sheshin e Prishtinës gjatë ndeshjes Kosovë-Angli
17/11 17:57