Burg për kreun e “shoqatës artistike” që rekrutonte vajza për prostitucion
14/09/2018 12:09

I akuzuari për shfrytëzim prostitucioni dhe i arrestuar pas denoncimit në emisionin “Fiks Fare”, Shpëtim Çekrezi u paraqit për masë sigurie në Gjykatën e Tiranës.