“Bularati”, Lleshi: Provokim vulgar dhe i rrezikshëm
09/11/2018 15:16

Zv/ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi, doli përpara mediave për të njoftuar se 52 shtetas grekë janë shpallur “non grata” pas incidenteve në varrimin e Kostandinos Kacifas në Bularat.

Cërriku bëhet me bibliotekë, ndryshon qendra e qytetit të vogël
22/04 18:06
Vdes pas lindjes 25-vjeçarja. Në spital, dy javë me vonesë
22/04 18:04
Gorillat, “selfie” para kameras si të ishin njerëz
22/04 16:58
Dita ndërkombëtare e Tokës, një pemë kundër shpyllëzimit
22/04 16:44
Aeroporti i Vlorës, tender nga fillimi
22/04 16:36
Gabimi i CEZ-it, kamatëvonesa e 10-fishon
22/04 16:34
Në kërkim të shumëkërkuarit
22/04 16:32
Partia e re e djathtë/ Analistët komentojnë iniciativën e Rudina Hajdarit
22/04 16:31
4 të arrestuar për grabitjen në Rinas, Top Channel siguron fotot
22/04 16:16
Shqiptarët e fushatës në Itali, dhjetëra emigrantë garojnë ne zgjedhjet e Majit
22/04 15:53
Një fermë për familjen, fermerja që realizoi ëndrrën në fshatin e Beratit
22/04 15:43
‘Të sëmurë’ nga Pranvera, flemë keq dhe irritohemi më shumë
22/04 15:41
Artistja që pikturon me trup/ Teknika e veçantë për të shprehur ndjenjat me ngjyra
21/04 20:31
U bllokuan në shpellën e Pëllumbasit, shpëtohen pas 4 orësh
21/04 19:56
Detaje nga grabitja e Rinasit/ Makina u modifikua në Elbasan, një femër ndihmoi autorët
21/04 15:28
Delet “pushtojnë” bazën e Kuçovës, në pritje të investimit 50 milionë dollarë të NATO-s
21/04 14:22
Hashash me çanta nga mali. Trafikantët “punësojnë” të rinj, si transportues për në Greqi
20/04 18:40
Besimtarët katolikë bekojnë ushqimin në meshat e mëngjesit
20/04 16:14
Sëmundja e vjetër e politikës – “Gjurmë shqiptare” tregon manipulimin e zgjedhjeve 1 shekull më parë
20/04 16:07
Fshati i braktisur. Banorët ikin nga Plani i Bardhë, nuk kanë ujë të pijshëm dhe për vaditje
20/04 12:14