Bruksel, Rama takon Papandreun
25/11/2011 00:00

E majta europiane, e cila përfaqëson opozitën në shumicën e vendeve anëtare të Bashkimit Europian, analizoi në ditën e parë të punimeve të Kongresit pasojat e krizës ekonomike e financiare duke konsideruar përgjegjëse qeveritë e djathta dhe të zgjedhurit e tyre në drejtimin e institucioneve europiane.

Ruçi: Të ndjejmë apelin e të lënduarve, bashkëpunim politik
05/12 15:55
107-vjetori i Ushtrisë Shqiptare/ Meta mesazh për Forcat e Armatosura
04/12 11:15
Basha këmbëngul te plani 3-pikësh: 500 inxhinierë janë gati të kontribuojnë vullnetarisht
03/12 16:36
Si do ndihmojë konkretisht BE? Ja ç’thotë Soreca
02/12 17:14
Rama e ftoi në tryezë/ Basha: S’është koha as për politikë as për propagandë
30/11 18:33
Rama flet për rindërtimin e banesave: Të gjithë do të jenë të gjithë më mirë seç ishin përpara se të fillonte kriza
29/11 08:05
Meta: Pres popullin në shesh, nuk iki nga sheshi deri sa…
25/11 21:42
AntiKÇK, PD dhe LSI kundër/ Basha: Largimi i kësaj qeverie është ilaçi për këtë krizë
25/11 20:03
Shtatë prioritetet e Ramës/ Legalizime, kampusi universitar dhe “Mini-Shengeni Ballkanik”
25/11 20:01
Hetim kush jeton në luks pa punë/ Ligjet e reja AntiKÇK, pezullim para vettingut për të korruptuarit në drejtësi
25/11 19:58
Emërohen 8 prokurorët SPAK/ Më 19 dhjetor është radha e presidentit t’i dekretojë
25/11 15:50
Ligjet e reja AntiKÇK, pezullim para vettingut për të korruptuarit në drejtësi
25/11 15:35
Paketa e ligjeve AntiKÇK/ Rama prezanton strategjinë kundër korrupsionit dhe krimit
25/11 13:43
Sot formohet SPAK/ Në listë tetë emrat e kandidatëve për njësinë e posaçme
25/11 13:36
Presidenca: Me datë 8 dhjetor tubim mbarëpopullor për nisjen e një dialogu me Shqipërinë
24/11 20:28
Nisma e Metës për referendum/ Kushtetuta parashikon 50 mijë firma, ose mbështetje nga deputetët
24/11 20:13
Basha: Vendi vazhdon të zhytet në krizë! Rama bën gjithçka për pushtet, vonoi ngritjen e SPAK dhe BKH-së
24/11 20:06
Ligj special kundër KÇK/ Rama: Kundër foleve të krimit dhe korrupsionit
24/11 20:03
Ndryshimi i Kushtetutës, reagon Meta: “Do jem në Kuvend me të gjithë popullin shqiptar”
24/11 15:38
Ndryshimi i Kushtetutës, reagon Meta: Do jem në Kuvend me të gjithë popullin shqiptar
24/11 12:58