Brenda shtëpisë së Dorit dhe Valit, çiftin që e bashkoi vetë Zoti
12/02/2020 19:09
Ftesë në 5, Nga veset te njohja me burrin, Arta Bajrami i thotë të gjitha, 27 Maj 2020, Pjesa 1
27/05 21:31
Ftesë në 5, 103 vjeçarja nga Peqini, nga japrakët te kërkesa për Edi Ramën, 27 Maj 2020, Pjesa 2
27/05 21:31
Ftesë në 5, Eli G kurorëzon lidhjen me Klaudian me puthje mes VIP-sh botërorë, 27 Maj 2020, Pjesa 3
27/05 21:30
Ftesë në 5, A janë nuse për shtëpi Xhensila, Sara & Daljana? Testi e vërteton, 27 Maj 2020, Pjesa 4
27/05 21:29
103 vjeçarja ysht “live” me okllai në dorë
27/05 20:42
“Sikur kisha litarin në fyt”, momenti i trishtë i modeles
27/05 20:42
Nuse tradicionale si Xhensila Pere: Nxjerr tapetat në ballkon dhe…
27/05 20:41
Bashkëjetesë me vjehrrën dhe dorëzim rroge? Ç’do bënin vajzat seksi të ekranit?
27/05 20:41
Ish-banori i Big Borther baba për herë të parë? Ja momenti dyshues
27/05 20:40
Kam qarë pafund, si ia rrëmbeu zemrën Klaudias ish-banori i Big Brother?
27/05 20:40
Puthja e tyre u klikua 15 milion herë, ish banori i BB tregon si ndodhi
27/05 20:39
Kërkesa e pazakontë e 103 vjeçares për Ramën: Ishalla këput mish dhe…
27/05 20:39
Nëna 103 vjeçare nga Peqini ruan “një sekret” në xhepin e përparëses
27/05 20:39
Fejesë 1 muaj pas njohjes, Arta Bajrami zbulon çfarë ndodhi
27/05 20:38
Me 7 kunata, këngëtarja tregon si e komplimentojnë më shpesh
27/05 20:38
Zënka e fundit me bashkëshortin, Arta Bajrami: Ishte dje në darkë!
27/05 20:37
S’i flet burrit për një muaj, gazetarja zbulon çfarë e bezdis pafund
26/05 20:48
I ngriu fytyra pas botox-it, komenti epik që i bëri e ëma
26/05 20:46
Gjesti prekës i këngëtarit: Do adoptojmë një fëmijë rom!
26/05 20:46
Talent më vete, këngëtari paska bërë namin edhe para karantinës!
26/05 20:45