Botërori i çiklizmit, provë pozitive për shqiptarët
24/09/2017 00:00

Botërori i çiklizmit në Bergen të Norvegjisë regjistroi pjesëmarrjen modeste, por domethënëse të kombëtares shqiptare të dyrrotakëve që edhe pse pa shumë pretendime në lojën ekipore, ia doli të jetë protagoniste në jo pak pjesë të cirkuitit.

Kampionat skish në Shishtavec të Kukësit, në promovim të turizmit
24/02 12:32
Përse përjashtuan peshëngritjen? KOKSH: Nuk promovojmë dopingun
24/02 12:23
Stërvitja e Vllaznisë, tentohet sulm me thikë ndaj trajnerit Gjoka
22/02 20:27
Korça mbron Skënderbeun
21/02 20:41
“Mos na vrisni ëndrrën”! Tifozët e Skënderbeut në protestë
21/02 13:55
Arbitrat reagojnë për sulmet: Presioni ndaj nesh nuk është i mirë
20/02 20:39
Korçë, protestë kundër UEFA-s
20/02 20:18
Akuzon Olsi Rama: Po manipulohet kampionati
20/02 10:06
Skuadra i pëson gol, grushta djalit që kap topat
19/02 17:32
Partizani-Kukësi, në 18:00 për vendin e tretë
19/02 12:57
“Duhet të kuptoj pse u dënuan Batha dhe Trashi”
19/02 11:07
Skënderbeu “harron” UEFA-n, fiton me përmbysje ndaj Kamzës
19/02 11:04
Mbrëmja e spektaklit të zhytjeve në NBA
18/02 08:55
Stadium i ri për Kukësin, Gjici: Investim përgjysmë me qeverinë
17/02 18:13
Tirana Tennis Academy, aktivitet për promovimin e sportit
17/02 13:54
Kombëtarja e Kosovës, nga ndeshja e parë tek eliminatoret e Botërorit
17/02 13:02
Ankth në pritje të dënimit; Skënderbeu vijon stërvitjen. Tifozët në Korçë, mosbesues
16/02 20:13
Skualifikohet skiatorja shqiptare, gabim teknik për Suela Mëhillin
16/02 12:13
Ski, Mëhilli e mbyll në vendin e 53-të “Slalomin gjigant”
15/02 12:27
Futbollisti rus pastron hundët me kartëmonedhë prej 5000 rublash
15/02 10:11