Borell zhvillon bisedë telefonike me Thaçin, Kurtin dhe Vuçiç
21/02/2020 20:39

Përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Josep Borrell, ka diskutuar me udhëheqësit e Kosovës dhe Serbisë lidhur me vendimin për të emëruar një Përfaqësues të Posaçëm të BE-së për Dialogun dhe Ballkanin Perëndimor.

Boris Johnson në terapi intensive, gazetari tregon të rejat më të fundit nga Londra
07/04 03:53
Top News – Përkeqesohet Johnson/ Po trajtohet në terapi intensive
06/04 22:14
Greqi, sot 6 vitima/ Nërkohë bien rastet e reja me Covid-19
06/04 21:31
439 viktima në Britani/ Kryeministri vijon të jetë i shtruar në spital
06/04 21:29
Java më e vështirë në SHBA/ Mbi 337 mijë të infektuar dhe 9650 viktima nga Covid 19
06/04 21:27
Top News – Rritet numri i viktimave/ Itali, shtohen edhe të shëruarit
06/04 21:25
Top News – Koronavirusi në botë/ Shkakton mbi 70 mijë viktima
06/04 18:30
Top News – Përse vret të rinj/ Përpjekje për të zbardhur misterin
06/04 17:21
Top News – Gëzim në Zelandën e Re/ Lepuri i pashkës, jo në izolim
06/04 17:21
Top News – Bekime nga qielli/ Papa i vetëm në Shën Pjetër
06/04 17:21
Top News – Rinis puna në Wuhan/ Qyteti drejt hapjes së plotë
06/04 17:20
Top News – Spanjë, më pak viktima/ Vendi regjistroi 13 mijë persona që humbën jetën
06/04 17:01
Top News – Një javë nga pashket/ Korona ‘vret’ dyqanet e çokollatave: Pa koment
06/04 14:50
Top News – Shkencëtarja shqiptare/ ‘Vaksina e gatshme pas 18 muajve’
06/04 14:48
Top News – Ski në dhomën e ndenjes/ Çfarë bëjnë spanjollët në izolim… : Pa koment
06/04 14:47
Top News – ‘Shportat e solidaritetit’/ Lëshohen nga ballkonet në Napoli: Pa koment
06/04 14:47
Top News – Balet në kuzhinë/ Artistët e operas së Leipzig-ut: Pa koment
06/04 14:46
Top News – Korona na izolon/ Barcelonë, festë në ballkon: Pa koment
06/04 14:45
Top News – Një çift me 22 fëmijë/ Britani, i fundit në kohë pandemie
06/04 14:21
Top News – Tigri në Nju Jork/ Rezulton pozitiv për koronën
06/04 12:21