Bizneset e Fierit sërish protestë kundër skemës së TVSH
16/04/2018 14:18

Biznesmenët e Fierit protestuan sërish kundër futjes në skemën e TVSH. Para prefekturës shumë tregtare dolën me pankarta që kundërshtojnë taksen prej 20 për qind.

Pa Koment – Rama në Vlorë, studentët e presin me protesta.
19/12 11:14
Pa Koment – Rama në Vlorë, studentët bllokojnë hyrjen e Universitetit
19/12 11:11
Vladimir Metani, skulptori i mitologjisë na tregon mbi rrugëtimin e tij në art
19/12 11:08
E bukura dhe veçantia e punimeve me gips
19/12 10:46
Parashikimi i Motit 19 Dhjetor 2018
19/12 09:28
Gjyqtari kërcënonte me SMS. ONM djeg kryegjyqtarin e Pukës
18/12 20:20
Deputetët e PS “rrëzojnë” Lleshajn, votojnë kundër projektit për Policinë e Shtetit
18/12 20:13
Ndërhyrje rikonstruksioni në dy konvikte nga 27. Studentët: S’kemi ku të ikim
18/12 20:09
Shëndetësia, shqiptarët paguajnë më shumë nga xhepi për t’u kuruar
18/12 20:07
Rama u bën premtimin e parë studentëve: Nga janari…
18/12 20:03
“Unaza”, hetim për tenderat. Dyshohet se “Vëllezërit Hysa” u përdorën për koperturë
18/12 15:43
Takimi me studentët, Rama: Askush nuk tradhëtoi askënd!
18/12 15:36
Bode: Do të qëndroj larg politikës!
18/12 15:09
Protestë dhe bllokim rrugësh
18/12 14:48
Rrëzohet dekreti për buxhetin. Mazhoranca votoi kundër në Komisionin e Ekonomisë
18/12 14:45
Dizajni i Da Vincit përdoret ende nga endësit e mëndafshit
18/12 14:38
Shtohen reshjet e dëborës, zbardhet Shqipëria
18/12 14:27
Pa koment – Greqi, arratiset një shqiptar nga qelitë e paraburgimit
18/12 12:39
Fishekzjarret, urdhër bllokimi nga 3 ministra
18/12 12:34
Vendi mbulohet nga bora, ja situata e rrugëve
18/12 12:30