Bisedimet mes dy koreve; Presidenti koreanojugor: Meritë e Trump
10/01/2018 14:59

Presidenti koreano-jugor Moon Jae-in i njohu meritën presidentit Donald Trump për të ulur në tryezën e bisedimeve vendin e tij dhe fqinjët veriorë.