Bisedimet bërthamore, Koreja e Veriut kërkon largimin e Pompeos
19/04/2019 11:50

Koreja e Veriut ka kërkuar largimin e Sekretarit amerikan të Shtetit, Mike Pompeo, nga bisedimet bërthamore, duke e akuzuar atë se thotë gjëra të pakuptimta dhe se është i nxituar.

Brexit/ Ja plani sekret i Boris Johnson
25/08 19:25
Promovimi i turizmit të gjelbër, francezi krijon “ishullin lëvizës”
25/08 19:16
Meghan, shpenzime marramendëse për ditëlindje!
25/08 18:16
Samiti i G7-ës, Trump në Twitter: S`ka tensione, fake news!!!
25/08 13:43
80 vjet nga pakti famëkeq mes diktatorwve Hitler- Stalin
25/08 12:48
Drama e Amazonës/Nga janari u ulën gjobat mjedisore, u shtuan zjarret!
25/08 12:43
Avionët e British Airways në tokë, pilotët pesë ditë në grevë për pagat
24/08 20:11
Ekspozita e Disney, e gjithë vëmendja të Frozën 2 dhe Disney+
24/08 19:58
Viktima nga cigaret elektrike/ I shkaktoi një sëmundje të rëndë në mushkëri
24/08 19:42
Pulëbardhat bezdisëse, thirren në ndihmë fajkojtë
24/08 19:36
Gara e çmendur “Air Guitar”/ Betejë në skenë, por pa kitarë
24/08 17:20
Krim në hapësirë, NASA fillon hetimet
24/08 17:06
Ekonomia gjermane pritet të kalojë në recesion
24/08 16:45
Hapet në Kaliforni muzeu dedikuar kanabisit
24/08 16:39
Karnavalet e Havana-s, tradita që duhet mbajtur gjallë
24/08 14:54
Presidenti i Brazilit nis ushtrinë për të luftuar flakët në Amazonë
24/08 14:49
Gardh kundër emigrantëve; Sllovenia vendos tela me gjemba në kufirin me Kroacinë
23/08 22:40
Rusi, stacioni bërthamor nis lundrimin drejt Arktikut
23/08 22:20
Amazona në flakë/ Pyjet po digjen sepse bota po ha më shumë mish
23/08 22:03
Ilaçi që ndal infarktet; pilula me çmim të ulët edhe për më të varfërit
23/08 20:09