Bie suvaja në shkollë, dëmtohet mësuesja
12/02/2018 15:25

Shkollës 9-vjeçare “Osman Myderizi” në Tiranë të hënën i ra suvaja e njërës prej klasave. E lënduar lehtë mbeti mësuesja e matematikës Elbarina Toshkallari, që u dërgua në Spitalin e Traumës, kurse fëmijët u frikësuan.

Cerjan, fshati në izolim
23/02 15:39
Banorët e Kukësit në protestë, kundër ndërtimit të HEC-eve
23/02 15:19
Veliaj: Revolucioni i gjelbër në çdo cep të Tiranës
23/02 14:09
Varfëria dhe politika, akuzat në Parlament dhe si ndryshojnë liderët në opozitë
22/02 19:45
Protestë për shtëpitë e Zharrëzës
22/02 15:40
Fermerët revoltohen për subvencionet: Përfitojnë vetëm të mëdhenjtë
22/02 15:24
Veliaj: Program punësimi dhe integrimi për gratë e dënuara
22/02 14:43
Në kërkim të rrugës, banorët e Shtojit: 20 vjet pa infrastrukturë
22/02 12:25
Fier, ura që përmbyt fermat, kalimi i Vjosës është ngushtuar
22/02 12:18
Protesta për tokat nën ujë
22/02 12:16
Reformimi, Akademia e Shkencave ngre grupin e punës
21/02 21:13
“Të mbrojmë shqipen”
21/02 20:31
Fruthi, në radhë për vaksinat
21/02 20:28
Valdetes i rilidhen dritat, ndihma pas apelit në Top Channel
21/02 20:21
Kërkohet gjak për talasemikët
21/02 15:42
51 vjeç, jeton me lëmoshë, pa mbështetje dhe ndihmë sociale
21/02 15:40
Eksperimenti me ujin në Sarandë, drejtori: Më keqkuptuan
21/02 15:19
Rruga e shkatërruar, Berat-Fier pa investime prej 30 vjetësh
21/02 12:16
Shkolla primitive në Bulqizë; Nxënësit, mësim mes lagështisë dhe zjarrit që e ndezin vetë
21/02 12:14
Mblidhen dëshmitë e regjimit komunist, Veliaj: Operacion i pastrimit të vetvetes
20/02 16:39