Beteja për titullin e F1/ Hamilton dhe Mercedes në avantazh
30/07/2019 05:23

Për 4 ditë me radhë një grup xhirimi i Netfliks, ndoqi kampionët e botës në Formula 1 për të mbledhur material për episodin e ardhshëm të dokumentarëve por zhvillimet e fundit furnizuan platformën me pagesë, me aq material sa për një sezon të tërë.

Tërmeti shkakton panik, qytetarët dalin jashtë edhe pse ka mot me shi
29/01 05:54
Perspektiva e Ballkanit Perëndimor/ Sa ndikon Brexit te zgjerimi
29/01 05:53
Sërish pa marrëveshje, VV dhe LDK dështojnë përsëri
29/01 05:52
Plani i Trump për Lindjen e Mesme, publikohet projekti i Kushner për paqen palestinezo-izraelite
29/01 05:51
Plas dhuna në Francë/ Policia përleshet me zjarrfikësit
29/01 05:50
Edicioni Informativ, 29 Janar 2020, Ora 00:00
29/01 02:21
Tërmeti/ Ja sa ishte magnituda dhe epiqendra. Në Durrës njerëzit dalin nga shtëpitë
28/01 21:59
Qytetarët dalin në rrugë pas tërmetit
28/01 21:34
Varri i babait që i mori jetën 50-vjeçarit në Korçë
28/01 21:06
Sërish bisedime për qeverinë/ Kurti dhe Mustafa takohen. Në Kuvend edhe ambasadorët
28/01 20:45
Pretendimi Iranian/ Në avionin e rrëzuar, edhe drejtuesi I CIA-s
28/01 20:15
Virusi Wuhan/ Nis evakuimi i shtetasve të huaj
28/01 20:12
Edicioni Informativ, 28 Janar 2020, Ora 19:30
28/01 20:05
Diskriminim i nxënësve në klasë/ Raporti: Mësuesit nuk merren me ata që mësojnë me vështirësi
28/01 20:03
Kadare mbush 84 vjeç/ Akademia e shkencave, kërkesë zyrtarë për çmimin nobel
28/01 20:01
Vrasje për një vend në varreza/ Korçë, e qëllon më sëpatë në mes të qytetit
28/01 19:58
Vdes Jak Prenga i marrë peng/ Shkak një ngarkesë prej 250 kilogramë kokainë që humbi në Angli
28/01 19:53
Bill Gates dhuron 10 milionë dollarë për luftën kundër koronavirusit
28/01 19:29
Lajme WEB – Ora 19:00 – 28 Janar 2020
28/01 19:00
Fshati Anglez, u sakrifikua për të ndalur Mortajën
28/01 18:51