Beteja e re në Kolegj; KQZ s’miraton dot përbërjet e këshillave bashkiakë, duhen 5 vota
13/07/2019 15:04

Për 20 mandatet e parë të votuar në KQZ për këshillat bashkiak në 20 bashki do të jetë Kolegji Zgjedhor ai që do të vendosë.

Edicioni Informativ, 22 Shtator 2019, Ora 00:00
22/09 01:06
Meta nga Durrësi: Të merren masa për verifikimin e dëmeve
22/09 00:48
Tërmeti s’e ndali Superligën/ Skënderbeu mundi Teutën, panik në Partizani – Bylis
21/09 23:50
Ngrihen kampe në Tiranë/ Xhaçka bën bilancin e dëmeve në të gjithë vendin
21/09 23:45
Edicioni Informativ, 21 Shtator 2019, Ora 15:00
21/09 23:14
Video/ Ti Raporton në Top Channel: Banorët pushtojnë rrethrrotullimin në Astir
21/09 23:06
Video/ Ti Raporton në Top Channel: Banorët pushtojnë rrethrrotullimin në Astir
21/09 22:51
Edicioni Informativ, 21 Shtator 2019, Ora 19:30
21/09 22:15
Sizmologu Duni: Numri i post-goditjeve është i lartë, por tërmeti nuk parashikohet
21/09 20:35
Video/ Tërmeti ndërpret ndeshjen Partizani-Bylis, shikoni pamjet
21/09 19:27
E rëndë, vdes boksieri bullgar gjatë ndeshjes në Shkodër
21/09 19:12
Lëkundjet e tërmetit në Top Channel, ja dëmet “Në Shtëpinë Tonë”
21/09 18:08
Tërmeti/ Njerëzit nëpër rrugë, në Yzberisht
21/09 17:47
Tërmeti shëmb Shkëmbin e Kavajës – VIDEO
21/09 17:41
Tërmeti dëmton rëndë universitetin Gjeologjik (Video)
21/09 17:05
Ekskluzive/ Rama: Tahiri, çështje e drejtësisë. Në raport me ligjin përgjegjësia është personale
21/09 15:00
Masha dhe Ariu/ 32 miliardë shikime në “Youtube”
21/09 13:32
“Korça Bazaar Festival”, mbrëmja e djeshme ju kushtua Gjon Milit
21/09 13:30
Takim mes dy botëve/ Muzikë bretone në shkallët e Amfiteatrit të Durrësit
21/09 13:29
Vendimi i SHBA/ Operacione ndihme pas sulmeve terroriste në impiantet e naftës
21/09 13:26