Berisha dhe Jahjaga në Londër
27/07/2012 20:00

Disa orë përpara fillimit të Lojrave Olimpike në Londer, Presidentja e Kosovës, vendi i të ciles nuk përfaqësohet në këto Lojra dhe Kryeministri i Shqipërisë, janë takuar me ekipin olimpik, që ka ardhur në Londër, duke u uruar atyre suksese në këtë veprimtari madhore.

Superiorja, Tirana mbetet “zot” i fatit të saj për mbijetesën në elitë
26/05 22:54
Kupa e Mbretit/ Barça, me hijen e Liverpool-it
25/05 14:30
Etapa e fundit e turit çiklistik. Eugert Zhupa u shpall fitues në itinerarin Sarandë-Fier
24/05 21:38
Shpresat e Bushit, “pazar” te Shkëndija. Në total, 17 lojtarë nga jashtë
24/05 15:09
Wake Up/ Maratonë Basketbolli në kryeqytet, 10 orë lojë për të gjitha grupmoshat
24/05 12:44
Kreu i PSG, nën akuzë për korrupsion
23/05 15:28
Grumbullimi i Kombëtares. Në 27 maj trajneri Reja do të publikoj listën zyrtare
22/05 20:08
Turi Çiklistik i Shqipërisë, përfundon etapa e dytë
22/05 13:04
“40 ditët e ferrit” të Niki Laudës, një legjende për t’u përjetësuar!
21/05 13:21
Wake Up/ Njihuni me vajzat e para shqiptare të mundjes. Janë Kampione Ballkani
20/05 12:46
Goga Basket, kampion për herë të parë në basketboll për meshkuj
20/05 12:23
Superiore, Tirana shpërdoron. Mbetet ende në luftë për mbijetesë
18/05 20:37
Reja: Po studioj lojtarët e rinj. Me Islandën e Moldavinë, bazë grupi aktual
18/05 20:29
Tiranës i duhet barazimi
17/05 15:41
Basketbollistet e WNBA në Tiranë, japin eksperiencë për basketbollin shqiptar
16/05 21:09
Pasioni i ri i Bolt, në ‘scooter’ elektrik
16/05 13:32
Basketboll, ekuiliber në sfidën Teuta-Goga
16/05 12:38
Wake Up: Olsi Rama pas fitores së Partizanit: Tani meraku im është Champions League
15/05 12:56
Tenisti australian nuk heq dorë nga tallja e kundërshtarit
14/05 19:12
Duka: Industri rentabël
14/05 15:32