‘Belleair’ anulon fluturimet, pasagjerët në aeroport
09/11/2011 18:00

Pasagjeret qe kane zgjedhur te fluturojne me kompanine ajrore 'Belleair', prej dy ditesh presin ne terminal per te udhetuar drejt Italise, pasi kane blere biletat dhe nuk nisen dot per shkak te anulimit te fluturimeve.

U qëllua për vdekje me sëpatë në koke, zbulohet fotoja e viktimës në Korçë
28/01 17:24
Binjakët që humbën jetën/ Flasin prindërit: I ushqyem me qumësht kutie
28/01 16:04
Ndërkombëtarët nuk ndërhyjnë/ Reagimi pas dështimit të bisedimeve mes LDK dhe VV
28/01 16:01
Ekskluzive/ Përse ndodhi pengmarrja e Jak Prengës? Në mes qëndron një ngarkesë shumë e madhe kokaine
28/01 15:53
Shkodra problem me rrugët/ Në lagjet e qytetit, gropa baltë dhe ujë
28/01 15:52
Mbyllet bypass i Fierit/ Devijohet kalimi. Puna do vijojë deri në përfundimin tërësor
28/01 15:47
Kontrolle dhe në Kapshticë/ Udhëtarët që vijnë nga zonat e prekura pyeten më hollësisht
28/01 15:42
Masa në port për koronavirusin/ Durrës, vendoset termometër me lazer për temperaturën
28/01 15:38
Po kthehen studentët nga Kina/ Njëra u kontrollua dhe nuk është e infektuar nga virusi
28/01 15:28
Shatërvani i miqësisë/ Shqipëri-Hungari, vendoset pranë bibliotekës kombëtare
28/01 15:12
Vdes Jak Prenga i marrë peng/ RENEA në aksion, arreston 4 persona por nuk gjen trupin
28/01 15:07
Masakër në Korçë, një person goditet për vdekje me sëpatë
28/01 14:44
Pacient në burg prej 20 vjetësh/ Plagosi nënën por duhet të shtrohej në spital psikiatrik
28/01 13:28
Oferta nga Gjirokastra/ Panair për bizneset e qarkut
28/01 13:24
Kapshticë/ Masa në pikat kufitare, nuk ka kontrolle shtesë
28/01 13:23
Durrës/ Masa në port për koronavirusin, vendoset termometër me lazer për temperaturën
28/01 13:21
Vrasja e pengut/ Emrat e autorëve që u përfshinë në rrëmbimin e 49-vjeçarit
28/01 12:51
Përse rrinë shqiptarët në internet? Shumica e përdorin për informacion mbi mallra e shërbime
28/01 12:33
Një kinez në Tiranë/ Studenti i gjuhëve të huaja i shqetësuar për prindërit në Kinë
28/01 12:18
Shqiptari i arratisur nga burgu, u kap në një lokal nate në Itali
28/01 11:23