Basha takon artistët: Bashkohuni me ne të largojmë Ramën
15/03/2019 13:09

Kreu i Partisë Demokratike Luzim Basha zhvilloi paraditen e së enjtes një takim me përfaqësues të artit, gjatë të cilit bëri thirrje për zgjedhje të parakohshme për daljen e vendit nga kriza.

Arta Marku ankohet për ligjet: Ka boshllëk, prokurorët nuk ka kush i kontrollon
18/03 15:02
Presidenti Meta “shigjeton” ndërkombëtarët: Vendi, në krizë
18/03 14:52
Zyrat e reja të kartave ID në Nj. 5, Veliaj: Zhdukëm radhët
18/03 14:41
Arrestimet për fajde, familjarët akuzojnë ish-prefektin që denoncoi
18/03 12:44
I madh e i vogël në Bulqizë, të gjithë te stoqet e kromit
18/03 12:42
Mirditë, protestë kundër HEC-eve. Banorët: Nuk u konsultuan me ne
18/03 12:40
“Motorët fluturues”, spektakël në Tiranë
18/03 12:18
Wake Up/ Prindërit skeptik për mësimin on-line në shkollat publike
18/03 12:12
Parashikimi i Motit 18 Mars 2019
18/03 09:17
Temperaturat e larta, në Vlorë nis plazhi
17/03 21:20
Mjeshtri i gurit, Adriatik Rrasa merret me gdhendjen prej mbi 40 vitesh
17/03 21:02
Dhuna para Kuvendit/ 33 të proceduar penalisht, mes tyre edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD
17/03 15:48
Policia me ujë dhe gaz lotsjellës për të shpërndarë turmën para Parlamentit
16/03 21:49
Protestë kundër të gjithëve; Historitë e atyre që dolën në shesh për të protestuar
16/03 21:33
Basha mbyll protestën: Protestuesit, misionarë të lirisë; Ndërkombëtarët të dëgjojnë zërin e shqiptarëve
16/03 16:04
Noka mban fjalën para protestuesve, nis rrethimi i kryeministrisë
16/03 15:33
Mediat e huaja sytë nga Tirana; Jehonë protestës dhe kërkesave të opozitës
16/03 15:25
Vijon grumbullimi i protestuesve, krerët e opozitës mbërrijnë para kryeministrisë
16/03 15:15
Vijon rrethimi i kryeministrisë, hidhen shashka e tymuese drejt godinës
16/03 12:15
Protesta e opozitës, mijëra njerëz nisen drejt kryeqytetit
16/03 10:43