Basha: Shqipëria, në listën e zezë të SHBA
14/11/2017 15:12

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka deklaruar këtë të martë se, akuzat e opozitës ndaj qeverisë për pastrimin e parave të drogës vërtetohen nga raporti i Departamentit amerikan të Shtetit.

Nis nga puna komisioni “Tahiri”, diskutimi i parë për rregulloren
19/03 14:47
Meta: Mirëkuptim për çështjen çame. Marrëveshja për detin të mos kalojë “vijat e kuqe”
18/03 15:47
“Tahiri”, Basha: Presion politik për të mbyllur çështjen, Prokuroria të hetojë
17/03 15:15
Financimi rus, Balla: Lulzim Basha të ndiqet penalisht
17/03 15:05
Basha mbledh kryesinë e degës PD Lezhë
17/03 13:44
Nga po shkon LSI? Lesi: Koalicion me PS. Manjani: Ta ndajë qartë, vetëm me PD
16/03 20:32
Ambasadori britanik: Nuk komentoj akuzat për financimet ruse
16/03 20:27
LSI-së i ikin këshilltarë, lëvizjet në Belsh dhe Fier
16/03 15:13
Balla i kujton opozitës Gërdecin dhe lobimin
16/03 09:57
Basha-Ramës: Ti refuzon të takosh njerëzit, ke humbur kontaktet me popullin
15/03 15:10
Mocioni me debat, Rama: Skema e ndihmës ekonomike do të vazhdojë
15/03 12:17
Qeveria mblidhet në Elbasan, Rama: Tiranë-Elbasan gropa e një marrëzie të shkuar
13/03 21:24
Shënim nga Top Channel/ Ku i gjejnë partitë paratë?
13/03 19:43
Kryemadhi rikthehet me “çizme”
13/03 15:48
Qeveria në qarqe, Rama: Jo për ekskursion!
13/03 15:37
Basha: Të presim hetimet. Të gjitha aspektet financiare dhe zgjedhore, si drita e diellit
12/03 20:46
Çfarë firmosi Lulzim Basha; Paratë që pagoi PD dhe lidhja me Biniatta. Kush thotë të vërtetën?
12/03 20:22
PS: Të fshehtat e kontratës së PD
12/03 12:07
Kuvendi Kombëtar i PD; Ristani: I vjetri të zgjedhë organet e reja
11/03 21:56
PS: Basha të shkojë në Prokurori. PD: Rama Të tregojë pse e takoi Tahirin
11/03 15:57