Basha: Rama mbron Xhafajn si Tahirin dhe të tjerët! Audio-përgjimi është autentik
16/05/2018 21:21

Partia Demokratike është e bindur në fajësinë e Fatmir Xhafajt dhe marrjen në mbrojtje të ministrit nga ana e Edi Ramës këtë të mërkurë, e sheh identik me rastin e Saimir Tahirit, Elvis Roshit, Mark Frrokut dhe Arben Ndokës.