Basha nga Shkodra: 94% e qytetarëve refuzuan zgjedhjet farsë dhe regjimin e Ramës
16/07/2019 05:55

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte sot në Shkodër për të zhvilluar takime me qytetarët. Gjatë daljes në medie, Basha falënderoi publikisht të gjithë qytetarët shkodranë për refuzimin masiv që ata i kanë bërë regjimit të Edi Ramës.

Rama në shtëpinë e re të Aurel Lalës, fëmija që u hodh nga kati i 5-të për t’i shpëtuar tërmetit
13/12 08:38
Edicioni Informativ, 13 Dhjetor 2019, Ora 00:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
13/12 08:09
Greqi/ Miratohet me rekord votash ligji për votuesit e diasporës greke
13/12 08:09
USAID: Gjyqësori në Kosovë ka shënuar rritje të transparencës
13/12 08:08
Vazhdojnë reshjet edhe gjatë fundjavës, njihuni me parashikimin e motit
13/12 08:07
Edicioni Informativ, 12 Dhjetor 2019, Ora 19:30
12/12 20:39
Tërmeti/ Jo vetëm fjalë, Marin Mema tregon se ka nisur puna për ndërtimin e banesave të para
12/12 19:49
Basha në Durrës, sulmon Dakon: Buxheti është i shqiptarëve, nuk është as i oligarkëve, as i Edi Ramës
12/12 19:47
Nis restaurimi i pallateve/ Inxhinierët tregojnë si po ndërhyhet në kolonat e dëmtuara
12/12 19:47
Konferenca e Donatorëve për tërmetin, Macron: Mbahet në fund të janarit
12/12 19:40
Dita kur u krijua PD/ Ish themeluesit: Të mos përsëriten gabimet e së shkuarës
12/12 19:38
Dërgohet në gjykatë dosja kundër Lulzim Bashës, kryeopozitari akuzohet për “falsifikim dokumentesh”
12/12 19:32
Britanikët votojnë, zgjedhjet e treta në pesë vjet
12/12 19:21
Weinstein dhe akuzueset, marrëveshje 25 milionë dollarëshe
12/12 19:20
Trashëgimitë botërore/ UNESCO shton në listë alpinizmin
12/12 19:19
Vullkani, Zelandë/ Operacion për marrjen e trupave
12/12 19:19
Tërmeti rrit qiratë/ Në Tiranë gjithmonë e më pak shtëpi të lira
12/12 19:15
Kosovë, qeveria e re/ Fillojnë përplasjet në distancë
12/12 19:11
Lajme WEB – Ora 19:00 – 12 Dhjetor 2019
12/12 19:00
BE: Korrupsioni ende sfidë për Kosovën
12/12 18:23