Basha nga Shkodra: 94% e qytetarëve refuzuan zgjedhjet farsë dhe regjimin e Ramës
16/07/2019 05:55

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte sot në Shkodër për të zhvilluar takime me qytetarët. Gjatë daljes në medie, Basha falënderoi publikisht të gjithë qytetarët shkodranë për refuzimin masiv që ata i kanë bërë regjimit të Edi Ramës.

Shpërthejnë bombolat e gazit në Lushnje dhe Durrës, tre të lënduar
20/01 16:55
Thaçi fton sot Kurtin për t’i dorëzuar Dekretin Presidencial të Mandatarit
20/01 16:52
Lushnje/ Memorial për Vaçe Zelën
20/01 16:25
Edicioni Informativ, 20 Janar 2020, Ora 15:00
20/01 16:16
Lufthansa synon të lidhë Prishtinën me Beogradin
20/01 16:09
Rama në Ukrainë: Synimi ynë, të sigurojmë një armëpushim të plotë dhe të qëndrueshëm
20/01 16:02
Lajme WEB – Ora 16:00 – 20 Janar 2020
20/01 16:00
Një film për krizën e urisë në Ukrainë/ “Mr. Jones” rrëfen historinë e trishtë të vitit 1933
20/01 15:56
Pas tërmetit kërkojnë kompesim/ Banorët e fshatit Floq në Korçë: Ka shumë vonesa
20/01 15:46
Energji nga dielli në Karavasta/ Hapet tenderi për ndërtimin e parkut energjitik
20/01 15:37
Qeveria do marrë 600 mln euro borxh/ Hapet gara për zgjedhjen e konsulentit për eurobondin
20/01 15:33
Dosja “Avdylaj”, në gjykatë/ SPAK mbyll hetimin për 38 trafikantë droge
20/01 15:31
Dëbimi i diplomatëve iranianë/ Shqipëria, në rrezik nga sulmet terroriste dhe kibernetike
20/01 15:25
Tiranë/ Plagosen në grabitje bashkëshortët, grabitës të armatosur u hynë në banesë
20/01 15:23
VIP-et që shkëlqyen në tapetin e kuq! Ja çfarë u vesh në SWAG Awards
20/01 15:17
Radarë dhe dragera/ Aksion 48-orësh, arrestohen 25 shoferë dhe pezullohen 192 leje drejtimi
20/01 14:59
SWAG Awards/ Yjet e kinematografisë që rrëmbyen trofetë prestigjiozë
20/01 14:48
Virusi misterioz alarmon Kinën/ Shtohen 139 raste të reja, 3 persona humbin jetën
20/01 14:40
Ndezi cigaren në shtëpi, shpërthen bombola e gazit/ Plagoset çifti i të moshuarve në Lushnjë
20/01 13:32
Edicioni Informativ, 20 Janar 2020, Ora 12:00
20/01 13:24