Basha në Lushnje: Kriza ekonomike po ndihet në çdo familje
12/01/2018 15:24

Në Lushnje kryetari i Partisë Demokratike tregoi me statistika se si kriza ekonomike po ndihet në çdo familje. Po ashtu Lulzim Basha tha se Lushnja është një qytet ku bandat përcaktojnë, kush punon apo kush merr tendera.

Drafti i ri zgjedhor i PS, risi elektronika dhe emigrantët. PD: Nisma minon reformën
18/12 20:13
Opozita kthehet në Kuvend. Do të marrë pjesë në dy seancat
18/12 15:13
PD: Deputetët, jo në protestë
17/12 13:08
Buxheti nuk ndryshon, PS do rrëzojë dekretin e Metës
16/12 22:00
Të dëbuarit dhe të rikthyerit. Mungojnë Bregu, Patozi dhe Ruli. Vijnë…
15/12 19:57
Basha: PD, në pushtet me zgjedhje, jo me dhunë! Ja si rrëzohet Rama
15/12 15:09
Venecia rrëzon PD-në: Mungon qartësia ligjore. Mund të çojë në abuzim me pushtetin
14/12 16:24
Meta kthen buxhetin; Reagon Rama: Përpjekje për të penguar dialogun
13/12 16:54
LSI kundër oligarkëve. Kryemadhi i përmend me emër
13/12 14:49
Kryemadhi: Rama po largon 400 mijë të rinj
13/12 12:51
Rama: Një tjetër ditë e humbur
12/12 22:34
Themelimi i PD, Basha: Kjo parti i ka rrënjët te protesta popullore
11/12 20:12
Ambasadori i BE-së, Soreca: Qeveri-opozitë, pakt për Kodin Zgjedhor
09/12 20:16
Unaza e Re, Basha: Arta Marku mbron aferën korruptive
09/12 20:07
Rama fton studentët në dialog nga Facebook-u
09/12 19:15
Basha drejton gishtin nga Gjiknuri: Ishte në SHBA kur u themelua kompania fantazmë
08/12 20:27
Kryemadhi: Lëvizja studentore, një leksion për të gjithë
08/12 19:02
Dita e Rinisë, Berisha: Prej 4 ditësh kemi një dhjetor të dytë
08/12 13:01
Vajza e Azem Hajdarit: Gati të lë mandatin, të bashkohemi me studentët
08/12 12:59
“Bashkohuni në protesta”; Thirrja e kreut të PD, Basha dhe kryetares së LSI
07/12 15:41