Basha në Lushnje: Kriza ekonomike po ndihet në çdo familje
12/01/2018 15:24

Në Lushnje kryetari i Partisë Demokratike tregoi me statistika se si kriza ekonomike po ndihet në çdo familje. Po ashtu Lulzim Basha tha se Lushnja është një qytet ku bandat përcaktojnë, kush punon apo kush merr tendera.

Bushati-Kotzias në Korçë, takim 3 ditor për çështjet e hapura mes dy vendeve
19/01 16:04
Zgjedhja e Kryeprokurorit të Përkohshëm
19/01 15:39
Ruçi, 3 herë mat; hiqen nga rendi i ditës ndryshimet e rregullores
19/01 15:32
Basha: Banditët në burg, jo në qeveri
19/01 15:31
PS-PD, beteja e re; përplasje për rregullat e reja për arrestimin e deputetëve
18/01 15:19
Institucionet e drejtësisë, opozita voton për ndërtimin e komisionit
18/01 15:11
Efektet e Vettingut, eksperti amerikan: Vitin e ardhshëm drejtësia pastrohet
17/01 15:04
Basha: Rama, pengesa e fundit për integrimin e vendit
17/01 15:02
Institucionet e drejtësisë, opozita nuk voton komisionin e përbashkët
17/01 14:53
Kompensimi i të përndjekurve, reagimi i PD për mundësinë e ndërprerjes
17/01 14:18
Opozita për KLP e KLGJ, Basha: Aleati ynë kundër krimit, reforma në drejtësi!
16/01 15:34
Nuk ka kompromis për institucionet e drejtësisë
16/01 15:27
Sesioni i ri parlamentar nis me përplasje, PD-LSI: Të ndryshojë Kushtetuta
15/01 21:36
Komisioni i Ligjeve nis të martën procedurat për KLGJ dhe KLP
15/01 15:36
PD në Prokurori: Dorëzuam dokumentin që provon bashkëpunimin Tahiri-Habilaj
15/01 14:26
Protesta e opozitës; Basha në Vorë, thirrje për pjesëmarrje masive
14/01 18:16
Rama për protestën: Barrikadë për të dëmtuar Shqipërinë
14/01 18:02
Kryemadhi: Shteti po i shërben krimit dhe korrupsionit
13/01 14:11
Basha: Korrupsioni nuk nisi nga radhët, por nga koka politike e policisë
13/01 14:02
Hahn i përgjigjet “Syriza”-s: Tekstet shkollore, çështje dypalëshe Shqipëri-Greqi
12/01 19:34