Basha: Mesazhi i DASH, ndryshe; kreu i PD sulmon mediat
21/04/2017 00:00

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka rrëzuar pretendimet e kryeministrit Rama për mesazhin e Uashingtonit, duke thënë se Departamenti i Shtetit ka thënë diçka tjetër: se zgjedhje pa opozitën nuk ka.

Kandidatët për kryeprokuror, kualifikohen Marku, Elezi dhe Tafani
15/12 15:30
Akuzat për krimin, Berisha: Po mbroni Tahirin! Rama: Do të flasë ligji
15/12 09:25
Debati për Jeruzalemin, Shehu: Kundër SHBA; Bushati: Ne, si BE
14/12 20:04
Ministria, kontrata toke me Balilin, denoncimi i Braçes. Spaho: Arrestojeni për drogë
14/12 13:30
Basha: Llalla në detyrë derisa të vijë i riu
13/12 21:11
Paloka: Ndërkombëtarët na kërcënuan
13/12 16:49
“Të qëndrojë përkohësisht, Llalla”
13/12 12:19
Votimi elektronik, Lu: Nisni punën, do t’ju ndihmojmë
13/12 12:05
Lobimi, kontratat e PD shkaktojnë debate në KQZ
12/12 20:25
Kryeprokurori, reagon Rama e Basha pas deklaratës së Lu
12/12 20:23
Zgjedhja e Kryeprokurorit, Lu: Të mos mbrojë më politikanë të korruptuar
12/12 12:51
Meta: Kryeprokurori sipas Kushtetutës
11/12 22:00
Privatizimi i OSSH, Balla akuzon Prokurorinë
11/12 19:25
Kryeprokurori, Meta: Të zbatohet Kushtetuta, jo veprime të njëanshme
11/12 14:49
Kryeprokurori i përkohshëm, Rama: Një zgjidhje të mirëkuptuar mes palëve
11/12 12:36
Ambasadorja franceze: Drejtësia, kusht i negociatave
10/12 15:35
Kriteret e kryeprokurorit, Shameti ndahet me Manjën
10/12 15:19
Raporti i Europol, Alibeaj: Shqipëria mbetet burimi kryesor i trafikut të hashashit në BE
09/12 14:06
Gjata: Llalla qëndron në detyrë, nëse ikën shpërdoron detyrën
08/12 15:26
E fërshëllejnë në panair, Rama u tregon pyllin
08/12 14:32