Basha: Korrupsioni nuk nisi nga radhët, por nga koka politike e policisë
13/01/2018 14:02

Për Lulzim Bashën, ky 105-vjetor e gjen Policinë e Shtetit në momentin më tragjik të saj dhe të tradhtuar.

Protesta e 27 janarit, Basha në Korçë: T’i japim fund qeverisjes me dy standarde
22/01 15:13
Basha: Protesta e 27 janarit, bashkimi kundër padrejtësisë
21/01 19:30
Mbyllet “samiti” i Korçës
21/01 15:55
Basha në Vaun e Dejës: Në 27 Janar të marrim fatin tonë në duart tona
20/01 22:57
Basha në Vaun e Dejës: Në 27 Janar të marrim fatin tonë në duart tona
20/01 14:46
Bushati-Kotzias në Korçë, të dielën mbyllet takimi 3-ditor
20/01 12:04
Bushati-Kotzias në Korçë, takim 3 ditor për çështjet e hapura mes dy vendeve
19/01 16:04
Zgjedhja e Kryeprokurorit të Përkohshëm
19/01 15:39
Ruçi, 3 herë mat; hiqen nga rendi i ditës ndryshimet e rregullores
19/01 15:32
Basha: Banditët në burg, jo në qeveri
19/01 15:31
PS-PD, beteja e re; përplasje për rregullat e reja për arrestimin e deputetëve
18/01 15:19
Institucionet e drejtësisë, opozita voton për ndërtimin e komisionit
18/01 15:11
Efektet e Vettingut, eksperti amerikan: Vitin e ardhshëm drejtësia pastrohet
17/01 15:04
Basha: Rama, pengesa e fundit për integrimin e vendit
17/01 15:02
Institucionet e drejtësisë, opozita nuk voton komisionin e përbashkët
17/01 14:53
Kompensimi i të përndjekurve, reagimi i PD për mundësinë e ndërprerjes
17/01 14:18
Opozita për KLP e KLGJ, Basha: Aleati ynë kundër krimit, reforma në drejtësi!
16/01 15:34
Nuk ka kompromis për institucionet e drejtësisë
16/01 15:27
Sesioni i ri parlamentar nis me përplasje, PD-LSI: Të ndryshojë Kushtetuta
15/01 21:36
Komisioni i Ligjeve nis të martën procedurat për KLGJ dhe KLP
15/01 15:36