Basha-fermerëve: Qeveria ju braktisi, protestoni para kryeministrisë
06/02/2018 14:14

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me fermerët e Divjakës u kërkoi këtyre të fundit të protestojnë para kryeministrisë ndaj braktisjes nga qeveria.

Tabaku: Shpikja PPP u ka kushtuar miliarda euro shqiptarëve
14/11 15:07
PD: Prokuroria nuk po heton Dakon me urdhër të Ramës
14/11 14:30
Buxheti për bujqësinë, Rama: Rekord sa i takon mbështetjes për fermerin
13/11 21:05
Lleshi si Vitore Tusha, dy rastet e ngjashme mes Ramës dhe Metës
12/11 22:27
Buxheti i mbrojtjes. Qeveria e prezanton në bazën e NATO-s në Kuçovë
12/11 12:42
Negociatat e anëtarësimit në BE, “screening” për kapitullin e drejtësisë, luftës ndaj krimit e trafiqeve
11/11 16:01
“Shqiponja” në hyrje të Tiranës u hoq në kuadër të punimeve të unazës, përplasje Rama-Basha
11/11 15:45
PD, Salianji kërkon burgosjen e Dakos për krim elektoral
11/11 15:42
Rama çon Metën në Kushtetuese
11/11 15:29
Investimet në Vlorë, Rama premton aeroport, stadium, tunel, traget dhe By Pass
10/11 21:31
Meta dekreton “bastet”, ligji i ri mbyll të gjitha lojërat e fatit
09/11 22:57
Rama në Lezhë: Frytet e reformave do i gëzojnë gjeneratat e reja
08/11 21:22
Alibeaj: Edi Rama dhe Vangjush Dako kanë rënë në grackë
08/11 15:11
PD, kusht dosjen “339”: Arrestimi i Dakos, i panegociueshëm
07/11 21:45
Meta kalon në heshtje ligjet
07/11 16:00
Meta dekreton kreun e SHISH-it. Vendimi pas një viti, Bendo shkon në Kuvend
06/11 23:11
Paloka: Lleshi, ushtar i Ramës për të mbrojtur krimin që blen vota
06/11 15:05
Rama çon Lleshin në ministri. Del nga ministria me Xhafajn
06/11 15:02
Rama: Presidenti nuk e refuzon dot Lleshin
06/11 12:25
Loja e shahut Rama-Meta, Bendo dekretohet në krye të SHISH-it
06/11 12:17