Basha: 27 janar, mesazh kundër kapjes politike të drejtësisë
11/01/2018 15:48

Lulzim Basha deklaroi se nuk mund të ketë Shqipëri në Europë kur drejtësia nuk ndëshkon krimin dhe korrupsionin. Në Kurbin kreu demokrat tha se pjesëmarrja në protestën e 27 janarit është mesazhi i shqiptarëve kundër kapjes politike të drejtësisë nga Edi Rama.