Ashtu si nuk i kemi parë ndonjëherë… Kamela Islamaj dhe Eugent Bushpepaj në TKOB!
19/09/2019 20:56

Zana Çela ishte e ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë më tepër detaje nga çelja e sezonit të ri artistik të TKOB, që këtë herë do mbledhë gjithë shqiptarët në dy mbrëmje të veçanta në datat 20 dhe 21 shtator, në sheshin Skënderbej.

Ftesë në 5, Kemi qarë, kemi qeshur por bashkë ia dolëm! 29 Maj 2020, Pjesa 4
29/05 21:10
Ftesë në 5, Arjani & Joan, më në fund në studion e Ftesë në 5, pas 8 javësh, 29 Maj 2020, Pjesa 3
29/05 21:03
Ftesë në 5, Prindërit në dilemë për kopshtet, drejtoresha: Nuk ka asnjë rrezik, 29 Maj 2020, Pjesa 2
29/05 21:03
Ftesë në 5, Martesë pa bekimin e prindërve, historia e Sabrës & Rustemit, 29 Maj 2020, Pjesa 1
29/05 21:03
Me zërin që i dridhet, Bieta Sulo bën një falenderim zemre
29/05 20:37
Bieta Sulos i bie veza e Pashkëve, reagimi epik i moderatores
29/05 20:37
Edukatoret me maska? Drejtoresha tregon si do të funksionojë rihapja e kopshteve dhe çerdheve
29/05 20:37
Ja për sa fëmijë do kujdeset një edukatore në kopshtet shtetërore
29/05 20:36
Përpara se ta dërgosh fëmijën në kopësht dëgjo mesazhin e doktor Piperos
29/05 20:36
Kam shpresë për të ecur, Rustemi bën apel për të shpëtuar nga karrigia me rrota
29/05 20:35
Prindërit e nuses e mohuan se ishte në karrocë, 29 vjeçari “rrëmben” vajzën
29/05 20:35
I paralizuar dhe mes vështirësive ekonomike, historia përlotëse e të riut nga fshati i Kukësit
29/05 20:35
Ftesë në 5, Lulet në ballkon, trendi i ri që po përqafojnë të rinjtë, 28 Maj 2020, Pjesa 1
28/05 20:46
Ftesë në 5, Arlinda Morina, fokuson në fotografi aktoret e njohura kosovare, 28 Maj 2020, Pjesa 2
28/05 20:46
Ftesë në 5, Agon Amiga: Ndryshimi nga djali i “keq” në babain shembullor, 28 Maj 2020, Pjesa 3
28/05 20:44
Ftesë në 5, Kryeministri e quajti artiste, Jona flet pas famës në Tik Tok, 28 Maj 2020, Pjesa 5
28/05 20:42
Mbani vesh, edhe reperi bën nga “ato bisedat” kur është me çunat
28/05 20:33
Kryeministri e ripostoi pasi imitoi Bashën, artistja “godet” sërish!
28/05 20:32
S’ka më bashkëpunime me vajza, Agon Amiga zbulon ç’i ndodhi
28/05 20:30
Habit reperi i njohur: Për herë të parë kam…
28/05 20:30