Ashraf 3, shfaqet në 3D lufta 120-vjeçare e popullit iranian për liri e demokraci
13/07/2019 04:49

Ky është Ashraf-3, në afërsi të Manzës dhe 30 kilometra larg Tiranës ku banojnë mijëra anëtarë të grupit kryesor opozitar iranian, MEK në Shqipëri.

Edicioni Informativ, 22 Korrik 2019, Ora 09:00
22/07 10:00
Të dhënat e Eurostat, Islanda, vendi më i shtrenjtë
21/07 23:03
Po vjen Olivewood, Qipro po rivalizon Hollywood-in
21/07 23:02
Po vjen Olivewood, Qipro po rivalizon Hollywood-in
21/07 23:00
Britania e Madhe kërcënon Iranin me sanksione
21/07 22:58
Edicioni Informativ, 21 Korrik 2019, Ora 19:30
21/07 20:31
Vitrina e Librit, 21 Korrik 2019
21/07 20:30
Nga SHBA, pushime në Shkodër/ Aktori Sandër Ruci kthehet çdo verë në vendlindje
21/07 19:48
Shehi: Rama e Basha të ulen. Zgjidhja nuk do vijë përmes forcës. Arbitër të jenë ndërkombëtarët
21/07 19:42
Trafik i rënduar në Durrës e Vlorë , Gjiri i Lalëzit, Plepa-Golem dhe Orikumi me fluksin më të madh
21/07 19:42
Këndi i ri i lojërave/ Kontribut i Digitalb me rastin e 15 vjetorit të krijimit të platformës
21/07 16:19
Ermonela Jaho shkëlqen në Australi/ Publiku e duartroket gjatë dhe kritika e vlerëson me për rolin e Anne Boleyn
21/07 15:34
Edicioni Informativ, 21 Korrik 2019, Ora 15:00
21/07 15:32
Haradinaj dha dorëheqjen, por sot në punë. Në detyrë derisa të ikë në Hagë
21/07 15:25
“Bigbrother” vëzhgon në burg/ Të dënuarit deklarojnë numrat dhe emrat e atyre që i telefonojnë nga qelia
21/07 15:16
Helmimi nga ushqimet, çdo ditë raste në Infektiv. Mjekët apelojnë për sa më shumë higjienë
21/07 15:06
Shkolla verore në Jalë/Të rinjtë nga Shqipëria dhe Kosova bëhen bashkë
21/07 14:14
Turi i Francës, Thibaut Pinot fiton etapën e 14
21/07 14:01
Ulëza pret vizitorët/ Liqeni shfrytëzohet për të marrë rreze, vendasit investime në turizëm
21/07 13:58
Edicioni Informativ, 21 Korrik 2019, Ora 12:00
21/07 12:45