Arrestohet Clooney italian/ Mashtruesi hiqej si aktori për të marrë para
17/06/2019 12:37

Pas disa vitesh në arrati u kap në Tajlandë çifti i mashtrueseve të cilësuar si Boni dhe Klajdi italianë.

Turqia feston festën e Fitores së Demokracisë, festime dhe ceremoni edhe në Tiranë
16/07 05:52
Kina rritet me 6.2 përqind/ Rënie e lehtë, frikë për pasoja globale
15/07 16:31
Trump, komente raciste/ Sulmoi në “twitter” kongresmenët me ngjyrë
15/07 16:02
Fluturim mbi Paris/ Shpikja e re prezantohet në Ditën Kombëtare të Francës
15/07 14:30
Mision indian në hënë/ Anulohet pak para nisjes për shkaqe teknike
15/07 14:23
Pse Amerika po ndërton një mur tjetër?
15/07 13:17
Egjipti hap dy piramida antike, publikohen gjetjet e reja
14/07 13:27
Trump e braktisi marrëveshjen bërthamore të Iranit për inat të Barak Obamës
14/07 12:16
New York pa drita/Mbetën pa energji 70 mijë banesa dhe biznese në Manhattan
14/07 12:11
Gjurma e Armstrong, të shpallet trashëgimi e njerëzimit
14/07 11:34
Grabitqarët e detit rrezikojnë të zhduken nga Mesdheu
14/07 11:07
Foto+Video/ Jahti më luksoz në botë, në shitje për 15 milionë dollarë
13/07 19:56
Dy rusët që trazuan Ballkanin akuzohen se janë të shërbimit sekret
13/07 19:40
Emergjenca në Luiziana/ Stuhia “Barry” shton fuqinë në gjirin e Meksikës, pritet të godasë tokën
13/07 16:58
Sërish krizë në Romë/ “Qyteti i përjetshëm” nën plehra
13/07 16:08
Paris, protestojnë “Jelekzinjtë”/ Emigrantët pa dokumente kërkojnë statusin dhe strehim
13/07 15:49
Dënohet “Facebook”/ Gjobë prej 5 miliardë dollarësh
13/07 15:41
Kritika ndaj Mitsotaqis/ Opozita greke kundër vendimeve të qeverisë së re
13/07 14:30
Kujdes nga pijet me sheqer, studimi: Rrezik për kancerin
13/07 11:58
Turqia sfidon SHBA. Mbërrin sistemi rus S-400
12/07 18:46