Argumentet kundër kërkesës së Holandës për shqiptarët: Krimin nuk e pengojnë vizat
19/06/2019 20:14

Rivendosjen e vizave për qytetarët shqiptarë, parlamenti Holandez e sheh si zgjidhje kundër krimit të organizuar që buron nga vendi ynë.

Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 09:00
20/07 09:17
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 00:00
20/07 03:09
Pas Shqipërisë misioni i Frontex-it do të zgjerohet në Ballkan
19/07 21:27
Vendet e punës që do të zënë robotët!
19/07 21:10
Fiks Fare/ Ujësjellësi që nuk përfundoi kurrë. Bashkia humb projektin, Bulqizë
19/07 20:45
Fiks Fare/ Fermerët e fushës së Myzeqesë: Nuk kemi treg për të shitur prodhimet, shitësit na i marrin lirë!
19/07 20:40
Dorëhiqet kryeministri Ramush Haradinaj
19/07 20:34
Paris/ Supermarketi “online” gjen zgjidhjen për paketimet një përdorimshe
19/07 20:32
Edicioni Informativ, 19 Korrik 2019, Ora 19:30
19/07 20:14
Ekspozohen 91 punime nga krijimtaria 50 vjeçare e artistit Shyqyri Sako
19/07 20:03
Miss dhe Mister Turizmi/ Vajzat dhe djemtë me veshjet tradicionale
19/07 19:57
Kampionati i peshëngritjes, përballen pretendentët për botërorin e shtatorit
19/07 19:32
Specialja e nis me Haradinajn. Gjykata me seli në Hagë sipas ligjeve të Kosovës, me gjyqtarë e prokurorë të huaj
19/07 19:30
Lajme WEB – Ora 19:00 – 19 Korrik 2019
19/07 19:00
Vulin krahason Kosovën me militant të Shtetit Islamik
19/07 18:34
Këshilltari i Trump: Kosova e Serbia t’i kthehen dialogut
19/07 18:10
Festivali i super heronjve – Hulku me shokë në “Comic Con” në San Diego
19/07 17:29
Kandidati për Kryeprokuror Olsian Çela, në “sitën” e vettingut
19/07 16:27
Përgjegjësia për Srebrenicën, Gjykata supreme: Trupat holandeze pjesërisht fajtorë
19/07 16:20
Shërbimet ndaj qytetarëve, Veliaj: Po krijojmë vizionin e Tiranës policentrike
19/07 16:19