Ankthi i fëmijëve për shkollën/ Pediatrja e njohur: Prindërit të shmangin autoritetin përmes frikës
08/09/2019 22:35

Fëmijët po përgatiten për vitin e ri shkollor, dhe emocionet janë të pashmangshme.

Edicioni Informativ, 6 Qershor 2020, Ora 00:00
06/06 02:22
Top News – Reagimet e politikës pas marrëveshjes për reformën
06/06 00:04
Top News – Arrihet marrëveshja/ Nuk ndryshojnë komisionet zgjedhore
06/06 00:03
Top News – Marrëveshja mes palëve/ Ambasadorët: Kontribut i të gjithëve
06/06 00:02
Top News – Për të sëmurët kronikë/ U rimbursuan 40 mijë receta
05/06 21:50
Top News – Mbajti peng djalin/ Lleshaj: Prindër, bëhuni të ndjeshëm
05/06 21:38
Top News – Konteinerët e rrezikshëm/ Përdorimi i ‘Fake News’ nga politika
05/06 21:30
Top News – Mbyllen dhjetera shkolla/ Shpërthen virusi në klasa
05/06 21:10
Top News – Hiqet bllokimi/ Zvicra hap kufirin me Italinë
05/06 20:57
Top News – SHBA rindizet protesta/ Policia hedh të moshuarin në tokë
05/06 20:56
Arrihet marrëveshja për reformën/ 4 negociatorët politik mblidhen në pallatin e Kongreseve
05/06 20:51
SHBA, bie papunësia/ Presidenti Trump ndryshon strategji për Coronavirus
05/06 20:49
Programi i qeverisë “Hoti”/ S’hiqet reciprociteti me Serbinë: Jemi për dialog, jo ndryshim kufijsh
05/06 20:39
Hiqen taksat biznesit të vogël/ Vendimi do të miratohet brenda korrikut
05/06 20:29
Edicioni Informativ, 5 Qershor 2020, Ora 19:30
05/06 20:15
Skandali i abuzimeve/ Minorenia denoncoi në 2018. Psikologia ia referoi prokurorisë, vajza u tërhoq
05/06 20:03
Top News – Paketa anti-shpifje/ Komisioni i Venecias: Të rishqyrtohet
05/06 19:52
Meta, thirrje për PS & opozitën/ Takoi Kim & bisedoi me Bashën: Jo arrogancë & lista dëshirash
05/06 19:44
Top News – Maqedoni e Veriut/ Shtohen sërish infektimet me covid
05/06 19:36
Top News – Paralajmërimi për SHBA/ Putin politike te re bërthamore
05/06 19:13