Alarmi, kompjuterët me probleme në memorie
27/01/2018 12:05

Të gjithë kompjuterat e botës janë me probleme dhe të duhen ndoshta vite të tëra për rregullimin e plotë të tyre. 3 javë pasi ekspertët pikasën mangësi të mëdha në procesorët kompjuterikë, CNN citon Ellison Anne Williams, themeluesen e firmës së sigurisë, Enveil, të pohojë se kjo është një lloj katastrofe.

Olsi i BB9 në një lidhje dashurie, ja si quhet vajza që e ka bërë për vete
16/01 18:24
Në shtëpinë tonë/ Një parukeri vetëm për fëmijë
16/01 12:07
Wake Up/ Sharr Braina: Unë s’jam Butrit Imeri, di të këndoj
16/01 11:52
Wake Up-Cover/ Klea këndon ” When I was your man” të Bruno Mars
15/01 12:05
Sfida e radhës së Stelës në “Në shtëpinë tonë” – Kick Box
15/01 11:09
Wake Up/ Klajdi Musabelliu: Pas këngës, pasioni im filmat vizatimor
14/01 13:04
Këngëtarja e talentuar e “The Voice Kids” rrëfen takimin emocionues me Demi Lovaton
11/01 17:49
Shumë shpejt pranë Edi Manushit, njihuni me analistin më të ri sportiv
11/01 17:24
Wake Up/ Samanta: Kam kohë për martesë edhe fisi ka hequr dorë
11/01 14:37
Wake Up/ Samanta, Kënga “Vonë” dhuratë për dike që kam shumë mall
11/01 14:34
Wake Up/ Samanta Karavella: Elinel, Eminem i Shqipërisë
11/01 14:30
Vetitë dhe përdorimet e acidit glikolik
11/01 11:26
Koleksionisti shfaq për herë të parë në “Në shtëpinë tonë” disa foto të vjetra nga Korça
11/01 11:24
Australi, mijëra “Elvis Presley” në festivalin dedikuar “Mbretit të Rock and Roll”-it
10/01 20:48
Video ekskluzive e Soni Kokalarit 2 vjet para vdekjes, ja çfarë nuk dini për jetën e tij personale dhe familjen
10/01 18:13
Të pathënat dhe historia e Soni Kokalarit, inxhinieri shqiptar që mundësoi udhëtimin e parë në hënë
10/01 18:06
Wake Up/ Irdi Lushi, somelieri më i ri në Ballkan
10/01 13:22
Wake Up/ Ravajol Hasani, shefi i famshëm që ka gatuar për Rihanën
10/01 13:18
Wake Up/ Ori Nebijaj ofertë biznesi MasterChef-it me “Kapele të Artë”
10/01 13:14
Në Shtëpinë tonë/ Terrariumet, një botë në miniaturë
10/01 12:57