Aksidentet fatale, ekspertët: Faji i sinjalistikës, shoferëve dhe kalimtarëve
09/08/2018 15:16

“Vendi ku ndodhi aksidenti dje në Kodër Kamëz ka qenë një nyje zezë edhe kur lëvizte treni, aty makinat nuk lejonin trenin të kalonte”, shprehet Artur Sulçe, ekspert rrugor.

Elbasan, ballokumet shiten në rrugë. AKU nis të largojë ambulantët
19/02 15:44
Hetim piraterisë televizive
19/02 15:33
Ekskluzive, BE: Kuvendi nuk duhet të bojkotohet!
19/02 15:21
Djegia e mandateve, DW: Vendimi i paprecedentë
19/02 15:07
Protestuesit para gjyqit; Jepet masa e ndalimit për 19 të arrestuarit
19/02 14:57
Pa koment – Vrau 8 anëtarë të familjes
19/02 14:44
Nxënësit mbjellin pemë; Shkollat i bashkohen nismës së Bashkisë Tiranë
19/02 14:39
Kujdes nga pusetat! Vidhen kapakët në rrugën e rikonstruktuar Elbasan-Cerrik
19/02 12:26
“Fiks Fare”, doktori merr 30 mijë lekë ryshfet për t’i dhënë “Kemp”-in një të paralizuari
19/02 12:19
Dvoran, fermerët shkulin mollët
19/02 12:15
Lezhjanët i bllokojnë rrugën Ramës; Kryeministri devijon udhëtimin drejt Pukës
19/02 12:11
Pa Koment – Devijohet trafiku në Tepelenë
19/02 11:54
Meta në Berlin; Presidenti: Gati për negociatat me BE
19/02 11:10
Pa Koment – Rama drejt Pukës, lezhjanët bllokojnë rrugën
19/02 09:58
Parashikimi i Motit 19 Shkurt 2019
19/02 09:22
Diploma shitet për 100 euro. “Pedagogët” e ofrojnë “online” për “dembelët”
18/02 20:57
Historia e hakmarrjeve mes dy fiseve në Vlorë, 7 vrasje për sherrin e basteve
18/02 20:46
Wake Up/ 20-vjeçari shqiptar krijon aplikacionin “Ditari i Filmave”
18/02 12:39
Wake Up/ Kreu i Hipotekës, Valdrin Pjetri: 9 shërbime hipoteke për 24 orë
18/02 12:36
Universitetet tregojnë financat. Urdhri i dy ministrive i detyron t’i deklarojnë çdo muaj
17/02 20:27