“A vdiq ai?” e Mark Twain; Komedia shfaqet premierë në Teatrin Kombëtar
29/06/2018 15:54

Komedia e Mark Twain “A vdiq ai?” vjen këtë të shtunë e të diel, premierë për publikun shqiptar në skenën e teatrit kombëtar, nën regjinë e Andis Gjonit dhe një kasti të mrekullueshëm aktorësh.