A po mbaron mandati i Sejkos?
14/09/2018 15:06

Përfundimi i mandateve për 6 anëtarët e Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë ka ngritur edhe një pikëpyetje tjetër. Atë se, kur përfundon mandati i guvernatorit të Bankës së Shqipërisë?

Protestë për shkollën, banorët në Mengël: Të hapet. Por godina është e dëmtuar nga tërmeti
24/09 20:47
Fshehu dënimin, thirret në prokurori ish-anëtari i Gjykatës së Lartë, Admir Thanza
24/09 15:10
Publikohet fotoja e Enver Bajrit; Truri i grupit të Bajrave ndodhet në arrati
24/09 15:08
Mashtrime me TVSH-në, arrestohet një nga gjashtë të shpallurit në kërkim
24/09 15:06
Eraldi kërkon ndihmë; I riu nga Kuçova do punë dhe kurim për të motrën
24/09 12:49
Ferra në vend të sinjalistikës
24/09 12:28
Ngec hetimi për CEZ; Priten letërporositë nga Kosova dhe Çekia
24/09 12:15
Parashikimi i Motit 24 Shtator 2018
24/09 09:07
Me Ziz nga Anglia/ Makinat e komunizmit, pasioni i 40 vjeçarit nga Shkodra
23/09 20:22
Aplikacion për autobusët në Tiranë
23/09 20:05
Në “sitë” të gjitha farmacitë, kontrolle për ilaçe kontrabandë dhe dhënien pa recetë
23/09 19:56
“Domate Fest”, Veliaj: Investime për fshatrat dhe vendet atraktive
23/09 16:47
Pronat, KiE rezolutë për Shqipërinë: Ligji i ri efektiv
23/09 16:45
Lufta me grupet kriminale; Lamallari: Hetimi kërkon kohë, ka qindra orë përgjime
23/09 16:30
Truri i grupit “Bajri” në arrati, mediat në Belgjikë i bëjnë jehonë operacionit
23/09 16:27
Infermieri që s’do Gjermaninë
23/09 16:23
Panairi i mjaltit në Librazhd, 160 fermerë prezantojnë produktet e zonës
23/09 14:16
E diela e fundit për plazh, javën e ardhshme nis rënia e temperaturave
23/09 12:38
Unë vuaj nga depresioni… “Exclusive” sjell sonte problematikën me shëndetin mendor
23/09 12:36
Kriza te Krimet e Rënda. Hetoi Bajrat, Blerim Tominaj i heshtur përkrah Donika Prelës
22/09 20:02