A plotësohen kushtet gjermane? Qytetarët, optimistë. Analistët: Franca me kushte të reja
28/09/2019 09:06

Po-ja e parlamentit Gjerman me 9 kushte për çeljen e negociatave BE-Shqipëri, është mirëpritur nga qytetarët.

Top News -15 raste të reja në 24 orë/ Kamëz, 2 u infektuan në një varrim
05/06 12:12
Top News – Pas sherrit në lokal/ Ekzekutohen dy vëllezër në Krujë
05/06 11:41
Kontrolli nga ajri me dronë, zbulohet …/ I dënuar për kultivim narkotikësh, arrestohet 31-vjeçari
05/06 11:31
CoVid-19/ 15 raste të reja, 2 qytetarë në Kamëz u infektuan në një ceremoni mortore
05/06 11:28
Top News -Ç’duhet të bëjnë bizneset/ Paga e luftës, sot afati i fundit
05/06 11:05
Elbasan/ Sekuestrohet arsenal armësh, në pranga 1 person me precedent të theksuar kriminal
05/06 11:00
Top News -Arrestohet 63-vjeçari/ Posedonte një arsenal armësh
05/06 10:58
Edicioni Informativ, 4 Qershor 2020, Ora 15:00
05/06 09:16
Edicioni Informativ, 4 Qershor 2020, Ora 12:00
05/06 09:15
Ngjela në Top Talk: Nuk ka garë për vota, por garë për manipulim mes dy bandash.SPAK do prishë lojën
05/06 09:15
Video/ Të fshehura në tavan dhe dysheme, arrestohet 63-vjeçari që posedonte një arsenal armësh
05/06 08:52
E rëndë në Krujë/ Vriten 2 vëllezër, ja dyshimet e para
05/06 01:40
Reforma ka ngecur/ Opozita pa përgjigje, ambasadorët në aksion për ta bindur për marrëveshjen
05/06 01:37
Edicioni Informativ, 5 Qershor 2020, Ora 00:00
05/06 01:35
Shpërthim i fuqishëm në Vlorë! Akoma nuk dihet vendndodhja. Policia në kërkim…
04/06 22:43
Top News – Politikanë e sportistë/ Meta dekreton ligjin për pensionet
04/06 21:43
Top News – Kalon Eurobondi/ Kuvendi e presidenti gjejnë gjuhën
04/06 21:43
Top News – Pranimet në universitete/ Qeveria shpall kriteret e reja
04/06 21:11
Top News – Fluturimet nga Turqia/ Rikthehen me 40 shtete në qershor
04/06 21:08
Top News – Kuvendi i Kosovës/ Komision hetimor për pandeminë
04/06 20:28