Top Talk/ Patozi: Askush nuk e ka monopolin e opozitës!
23/04/2019 17:00

Astrit Patozi, një nga themeluesit e Partisë Bindja Demokratike, iu përgjigj në Top Talk deklaratës së Lulzim Bashës i cili sot, kur u pyet mbi partinë e re Bindja Demokratike, deklaroi se “nuk do ketë më qeveri false, parlament fals, apo opozitë false”.

Top Talk/ Biba paralajmëron kryebashkiakët: Pengimi i përgatitjeve për zgjedhje, vepër penale
14/06 17:29
Top Talk/ Zgjidhja e krizës, Milo: Amerikanët ndërhyjnë javës tjetër
13/06 16:40
Murrizi në Top Talk: PS nuk do ta shkarkojë Ilir Metën!
12/06 16:02
Luan Rama-mazhorancës: Shkarkim i Presidentit Meta, një idiotësi
11/06 17:24
Ulsi Manja në Top Talk: Presidenti Meta vepron me logjikë “partizane”
10/06 16:39
Salianji në Top Talk: Nisma për shtyrjen e datës së zgjedhjeve nuk është qasje e PD
07/06 16:58
Top Talk/ Gjylameti: S’ka pushtet me marrëveshje në tavolinë dhe me molotov
06/06 17:07
Top Talk/ Duka “fshikullon” jo vetëm PS për vjedhjen e zgjedhjeve, por edhe PD përtej 2017-s
05/06 16:57
Kreu i PDIU-së shpjegon në Top Talk, çfarë do të thotë “Tani është radha e sovranit!”
04/06 16:06
“Tani do flasë sovrani”, Blendi Klosi i përgjigjet paralajmërimit të Bashës për 8 qershorin
03/06 16:44
Rama recidiv në vjedhjen e zgjedhjeve. Edi Paloka flet në “Top Talk”
31/05 15:55
Grida Duma në “Top Talk”: Largimi i Ramës, fillimi i dialogut
30/05 16:34
Rekomandimi i KE, Balla në “Top Talk”: Vjen me tre mesazhe
29/05 17:05
Kujtim Gjuzi në “Top Talk”: Rama me 28 deputetë të fituar me presione e blerje votash
28/05 16:42
Top Talk/Zheji: Rama Kryeministër ‘faturë’ e Ilir Metës. Ai e solli në pushtet
27/05 16:38
PD futet në zgjedhje, por ja si… Spaho flet në Top Talk
24/05 16:01
Kastriot Islami rrëfehet në Top Talk: Nga PS më përjashtuan kur kisha nënën sëmurë. Ja si është e vërteta
23/05 16:52
Tirana në pikëpyetje mes të tashmes dhe të ardhmes! Ja çfarë thotë kandidati socialist
22/05 16:32
Top Talk/ Salvador Kaçaj braktis BD, por mohon të ketë pakt Patozi-Rama
21/05 16:00
Marrëveshja me Lefter Kokën legjitimoi BD në zgjedhje, ja çfarë thotë Astrit Patozi në “Top Talk”
20/05 16:03