A do të shkojë vendi në zgjedhje të parakohshme? Ja si përgjigjet kryeministri Rama për Open
18/10/2019 07:51

Pas kthimit nga Brukseli kryeministri Edi Rama prononcimin e parë e dha për emisionin Open të gazetares Eni Vasili në Top Channel. Për Ramën, nuk ka votë kundër Shqipërisë, ka vetëm një çështje të brendshme të BE-së.

Top News – Ish ndihmësja e Melania Trump, rrëfime “eksplozive” në librin e ri!
07/07 11:37
Top News – Personat mbi 65 vjeç/ ‘Të shmangin transportin publik’
07/07 11:26
Top News – Kur thyen karantinën…!/ Procedohet penalisht një 22 vjeçare
07/07 11:25
Top News – Spanja dhe Suedia/ Dyshime mbi imunitetin e tufës
07/07 11:18
22-vjeçarja me covid procedohet nga policia, theu karantinën dhe shkoi të vizitonte prindërit
07/07 10:55
Top News – Trafik me vepra arti/ 3 në pranga, vlera 50 mijë euro
07/07 10:54
Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: 2 humbje jete në 24 orët e fundit dhe 74 raste të reja
07/07 10:50
Top News – Arrestohet Agim Kajmaku/ Shkoi për mjekim në një spital privat
07/07 10:41
Ekskluzive/ Horrori në Kombinat, flet e mbijetuara: Motra 52 ditë pa ushqim, e pushtuan ‘demonët’…
07/07 09:15
Brenda shtëpisë së tragjedisë/ Në dhomën ku u mbajt për 15 muaj e vdekur Anisa Josifi
07/07 09:14
Edicioni Informativ, 6 Korrik 2020, Ora 12:00
07/07 09:14
Edicioni Informativ, 7 Korrik 2020, Ora 00:00
07/07 01:40
Top News – “Sot tregoj të vërtetat”/ Çomo, rrëfim mes lotësh e lutjesh
06/07 23:07
Top News – Seul, spektakël në qiell/ Mesazhe sensibilizimi me drone
06/07 22:40
Top News – Lufta me taksa/ BE dhe SHBA në tjetër përplasje
06/07 22:35
Top News – Viktimat e koronavirusit/ SHBA, bilanci shkon në 130 mijë
06/07 22:32
Rikthimi i kufizimeve në Kosovë/ Pronarët e restoranteve kundër vendimit të qeverisë
06/07 22:27
Top News – Kë zgjedh Stresi/ Mes Atalantës dhe Kejsit
06/07 22:10
Top News – Dorehiqet Xhelal Mziu/ Si kryetar i degës te PD në kamëz
06/07 21:58
Top News – Varreza në Himarë/ “Zbulimi i madh, pas disa shekujsh”
06/07 21:56