A do të shkojë vendi në zgjedhje të parakohshme? Ja si përgjigjet kryeministri Rama për Open
18/10/2019 07:51

Pas kthimit nga Brukseli kryeministri Edi Rama prononcimin e parë e dha për emisionin Open të gazetares Eni Vasili në Top Channel. Për Ramën, nuk ka votë kundër Shqipërisë, ka vetëm një çështje të brendshme të BE-së.

Po kthehet në “rrugën e vdekjes”, Policia heq 135 patenta: Aksidentet, pasojë e shpejtësisë dhe çmendurisë
17/11 08:22
KQZ-ja në Kosovë, e para në rajon për vonesën
16/11 21:40
Panairi i librit/ U shpallën çmimet për fituesit
16/11 20:19
Edicioni Informativ, 16 Nëntor 2019, Ora 19:30
16/11 20:11
Shqipëri-Francë/ Ekipet në stërvitjen e fundit, nesër masa sigurie maksimale
16/11 20:08
Deschamps: Shqipëria e motivuar/ “Do të jetë një ndeshje e fortë, do bëjmë më të mirën”
16/11 19:41
Reja: Të mësojmë nga gabimet/ Hysaj premton një ndeshje të veçantë me Francën
16/11 19:37
Ndryshon taksa e të dypunësuarve/ Pas një janarit të ardhurat tatohen si një pagë e vetme
16/11 19:35
Në një apartament, tre familje/ Korçë, mbi 500 familje në nevojë urgjente për strehim
16/11 19:32
Shkolla franceze, gatim me zero shpërdorim!
16/11 19:08
Pipi Çorapegjata, një muzikal i ri në Stokholm
16/11 19:01
“Jelekët e Verdhë”/ Në shesh për përvjetorin e parë të lëvizjes
16/11 18:54
Përmbytjet në Venecia; qyteti mbetet në alarm të kuq!
16/11 18:47
Dimri erdhi… borë dhe acar në kontinent!
16/11 18:45
Kosova u ka lënë shije të mirë vizitorëve anglezë
16/11 17:03
Iran/ Protesta kundër racionalizimit të naftës
16/11 17:02
Sonte, “Gjurmë Shqiptare”/ Në Shqipëri ka ndodhur një pushtim i heshtur
16/11 16:40
Panairi i Librit/ U shpallën çmimet për fituesit
16/11 16:19
Edicioni Informativ, 16 Nëntor 2019, Ora 15:00
16/11 16:11
Festë në Havana/ Kuba feston 500 vjetorin e kryeqytetit
16/11 16:10