Valdrin Pjetri merr mandatin/ Gjykata e Shkodrës rrëzon padinë e Voltana Ademit
26/07/2019 14:56

Zyrtarisht Valdrin Pjetri është kryetari i ri i bashkisë së Shkodrës. Gjykata e shkallës së parë mori sot vendimin për t’i vërtetuar mandatin Pjetrit, i cili u shpall fitues në zgjedhjet vendore të 30 qershorit.

U qëllua për vdekje me sëpatë në koke, zbulohet fotoja e viktimës në Korçë
28/01 17:24
Binjakët që humbën jetën/ Flasin prindërit: I ushqyem me qumësht kutie
28/01 16:04
Ndërkombëtarët nuk ndërhyjnë/ Reagimi pas dështimit të bisedimeve mes LDK dhe VV
28/01 16:01
Ekskluzive/ Përse ndodhi pengmarrja e Jak Prengës? Në mes qëndron një ngarkesë shumë e madhe kokaine
28/01 15:53
Shkodra problem me rrugët/ Në lagjet e qytetit, gropa baltë dhe ujë
28/01 15:52
Mbyllet bypass i Fierit/ Devijohet kalimi. Puna do vijojë deri në përfundimin tërësor
28/01 15:47
Kontrolle dhe në Kapshticë/ Udhëtarët që vijnë nga zonat e prekura pyeten më hollësisht
28/01 15:42
Masa në port për koronavirusin/ Durrës, vendoset termometër me lazer për temperaturën
28/01 15:38
Po kthehen studentët nga Kina/ Njëra u kontrollua dhe nuk është e infektuar nga virusi
28/01 15:28
Shatërvani i miqësisë/ Shqipëri-Hungari, vendoset pranë bibliotekës kombëtare
28/01 15:12
Vdes Jak Prenga i marrë peng/ RENEA në aksion, arreston 4 persona por nuk gjen trupin
28/01 15:07
Masakër në Korçë, një person goditet për vdekje me sëpatë
28/01 14:44
Pacient në burg prej 20 vjetësh/ Plagosi nënën por duhet të shtrohej në spital psikiatrik
28/01 13:28
Oferta nga Gjirokastra/ Panair për bizneset e qarkut
28/01 13:24
Kapshticë/ Masa në pikat kufitare, nuk ka kontrolle shtesë
28/01 13:23
Durrës/ Masa në port për koronavirusin, vendoset termometër me lazer për temperaturën
28/01 13:21
Vrasja e pengut/ Emrat e autorëve që u përfshinë në rrëmbimin e 49-vjeçarit
28/01 12:51
Përse rrinë shqiptarët në internet? Shumica e përdorin për informacion mbi mallra e shërbime
28/01 12:33
Një kinez në Tiranë/ Studenti i gjuhëve të huaja i shqetësuar për prindërit në Kinë
28/01 12:18
Shqiptari i arratisur nga burgu, u kap në një lokal nate në Itali
28/01 11:23