Valdrin Pjetri merr mandatin/ Gjykata e Shkodrës rrëzon padinë e Voltana Ademit
26/07/2019 14:56

Zyrtarisht Valdrin Pjetri është kryetari i ri i bashkisë së Shkodrës. Gjykata e shkallës së parë mori sot vendimin për t’i vërtetuar mandatin Pjetrit, i cili u shpall fitues në zgjedhjet vendore të 30 qershorit.

Top News – Gjyqi ndaj Tahirit/ Shtyhet, shkak njoftimi i vonuar
28/05 14:46
Top News – Basha me fasonët/ ‘Gjysma e punonjësve, pa punë’
28/05 13:33
Top News – Covid në 24 orë/ 26 raste të reja vetëm në Tiranë
28/05 13:32
Top News – Kosovë, prova për protesta/ Një ditë para vendimit të gjykatës
28/05 13:13
Top News/ Kosova hap xhamitë dhe kishat
28/05 13:11
Shijaku si Aleppo/ Qyteti nën rrënojat e tërmetit pas shembjes së godinave të dëmtuara
28/05 13:03
Kim takon Ruçin/ Ambasadorja amerikane vijon takimet për reformën zgjedhore
28/05 13:03
Infektohen mjekë e pacientë/ 26 raste të reja në Tiranë, shumica në QSUT
28/05 13:01
Basha nga Kruja: Gjysma e punonjësve kanë humbur punën, mungesë e mbështetjes së qeverisë
28/05 12:52
Restaurimi kalasë së Tepelenës/ Projekti do ndërhyjë edhe në hapësirën publike të zënë nga banorët
28/05 12:35
I dënuar me 5 vite burg/ Kapet në Skrapar 44-vjeçari i shpallur në kërkim
28/05 12:35
Drini nuk është më i pastër/ Lezhë, dalin mbetjet e hedhura në shtratin e lumit
28/05 12:34
Top News – Shifrat e 24 orëve/ Tirana, vatra ‘e nxehtë’ e Covid
28/05 12:16
CoVid-19/ Sërish shifra të larta. 26 raste të reja, të gjitha në Tiranë
28/05 11:20
Top News – Shqiptarët e arrestuar/ Hetimet për trafik zgjatën 3 vjet
28/05 10:47
Top News – Reforma Zgjedhore/ Yuri Kim do takojë 4 perfaqësuesit
28/05 10:04
Top News – Armë dhe kokainë/ Operacioni ‘Fresku’, një i arrestuar
28/05 09:56
Tiranë/ Armë dhe drogë me vete, pranga 45-vjeçarit
28/05 09:47
ONM: Vendimet e Apelit janë marë në kolegjialitet dhe s’kanë qenë të varur nga 1 anëtar
28/05 02:18
Top News – Java e fundit me kufizime/ Rama: Të hënën hiqen zonat e kuqe
27/05 22:37