930 tërmete për një muaj, lëkundja e fundit te Kepi i Rodonit
09/08/2018 15:08

Nga data 4 korrik, ku u shënua tërmeti i fortë me magnitudë 5.1 ballë, deri më 9 gusht, në Shqipëri ka vijuar aktiviteti sizmik. Lëkundja sizmike e 930 është regjistruar mëngjesin e sotëm, në orën 2:38, me epiqendër te Kepi i Rodonit.

Shqipëria “në këmbë”, protesta nga veriu në jug! Bllokohen akset kryesore
11/12 20:16
Mijëra studentë protestojnë para MAS, qindra të tjerë bllokojnë “Zogun e Zi”
11/12 20:11
Shkodër, protestuesit djegin gomat
11/12 17:23
Çmimi i naftës, bllokohet për 1 orë autostrada Elbasan-Tiranë
11/12 17:12
Protesta për çmimin e naftës, bllokohen rrugët edhe në Korçë
11/12 17:10
Çmimi i naftës, në protesta edhe banorët e Vlorës
11/12 17:09
Fieri në protestë për çmimin e naftës, “bllokon” jugun
11/12 17:02
Protesta për çmimin e naftës, bllokohet hyrja e Shkodrës
11/12 16:57
Protestë për çmimin e naftës, bllokohet Rruga e Veriut
11/12 15:38
Noterja e falsifikimit për unazën. Xhevahire Brahaj noterizoi si origjinale dokumentat nga Avdjol Dobi
11/12 15:30
Protesta, Kryeministria shton sigurinë
11/12 15:15
Rama: Vazhdoni protestën sa të doni, por…
11/12 15:13
Skandali me Unazën e Re, Gjiknuri: Zgjidhëm kontratën
11/12 14:55
Protestojnë studentët e universiteteve në rrethe
11/12 14:49
KLGJ dhe KLP, sot votimi. Zgjidhen organet e reja të drejtësisë
11/12 13:03
Studentët: Nuk tërhiqemi. Nëse nuk na plotësohen kërkesat…
11/12 12:49
Pa Koment – Protestojnë studentët e universiteteve në rrethe
11/12 12:45
Studentët protestojnë. Në Tiranë protesta përpara Ministrisë së Arsimit
11/12 12:39
Nuk shkuan dot në Tiranë, studentët bllokojnë aksin Elbasan-Tiranë
11/12 12:34
Bojkotohet mësimi. Protestojnë studentët e universiteteve në rrethe
11/12 12:28