23 miliardë lekë për rrugët
07/11/2018 14:52

Rreth 23 miliardë lekë janë investimet buxhetore në vitin 2019 për transportin rrugor, ndarë në investime dhe mirëmbajtje.

Top News – Një apel për të rinjtë!/ ‘Zbatoni masat kundër covid-19’
12/08 13:48
Tensionet greko-turke. Athina kërkon angazhim diplomatik
12/08 13:17
Arrestohen sulmuesit e hotelit/ Ishin fshehur me çadër në pyll pranë Pogradecit
12/08 12:55
5 viktima dhe 140 raste të reja/ Një nga Gjirokastra dhe një tjetër nga Tirana
12/08 12:55
Plazhet pa investime/ Në Seman kërkohet infrastrukturë
12/08 12:48
“Bulevardi i Ri”, pistë garash/ Tiranë, banorët të shqetësuar: Ky është stresi i çdo nate: Pa koment
12/08 12:37
Breshëri plumbash në hotelin në Tushemisht/ Pamje nga kamerat e sigurisë: Pa koment
12/08 12:02
Del videoja/ I maskuar dhe me kallashnikov në duar, ja ç’ndodhi më 8 gusht në Tushemisht: Pa koment
12/08 11:38
Top News – Pushimet e shqiptarëve/ ‘Çajnë’ rrethimin, në Turqi e Egjipt
12/08 11:28
Top News – Fatkeqësitë natyrore/ Shqipëria zë vendin e parë në Evropë
12/08 11:01
Top News – Dasmat në kohë pandemie/ Gjobat, policia arkëton mln lekë
12/08 11:01
Top News – Një vit nga Vettingu…!/ Në pritje 510 prokurorë e gjyqtarë
12/08 10:42
Top News – Renea blindon Pogradecin/ 4 në pranga për sulmin në Tushemisht
12/08 10:35
Top News – Emigrantët shqiptarë/ Itali, si të pajiseni me dokumente
12/08 10:34
Terrorizoi pushuesit në Tushemisht/ Nis seanca për Mariglen Topuzin: Pa koment
12/08 10:28
Aksion nga RENEA/Breshëri plumbash te hoteli në Tushemisht, kapet organizatori dhe 3 bashkëpunëtorët
12/08 10:07
Top News – Ministrja Denaj në Lurë / Zhvillimi i agroturizmit, prioritet
11/08 22:00
Top News – Meta dekreton ligjin/ Për regjistrin e pronareve përfitues
11/08 21:04
Top News – Bashkëpunimi me Jay Santos, Luana Vjollca i zbulon “të gjitha”!
11/08 19:56
Biznesi i luleve të thara/ Shumë njerëz duan ti mbajnë kujtim gjatë gjithë jetës
11/08 19:50